!!! Zpříjemněte si tyto těžké dny - do odvolání máte dopravu zdarma na veškerý sortiment + ke každé objednávce nad 2 000,- dostanete jako dárek 50 g čistého vitamínu C pro posílení imunity !!!

My Fragrances Bamboo Leaves

19 hodnocení

Bamboo Leaves od My Fragrances - provoní váš pokoj sladkou a květinovou vůní. Konvalinka vonná a bílé pyžmo jsou hlavní esence této vůně, harmonizované sladkostí melounu, která tuto vůni činí svěží a intenzivní.

BALENÍ: 100 ml

Vydrží až 3 měsíce

555 Kč / ks
Můžeme doručit do:
9.4.2020
Skladem (1 ks)

Bamboo Leaves od My Fragrances - provoní váš pokoj sladkou a květinovou vůní. Konvalinka vonná a bílé pižmo jsou hlavní esence této vůně, harmonizované sladkostí melounu, která tuto vůni činí svěží a intenzivní.

 

Možnosti použití:

  • Ložnice
  • Nemocnice
  • Terapeutické zařízení
  • Koupelna

 

Hlava (vysoké tóny) - Meloun

Srdce (střední tóny) - Konvalinka vonná

Základ (nízké tóny) - Bílé pižmo

Kód Kód: 257176MY
Jméno značky: MY FRAGRANCES
Kategorie: Bytové vůně
Použití: Ložnice, Nemocnice, Terapeutické zařízení, Koupelna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

my-fragrances-milano-l-etoile-domio

L'ETOILE

V My Fragrances jsme vždy věřili v hodnotu dokonalosti. Silné řemeslné tradice a typická kultura designu, která je součástí produktů vyrobených v Itálii, jsou jádrem každé naší volby.

LA CLASSICA

V My Fragrances se pečlivě věnujeme i nejmenším detailům. Základní složky našich esencí jsou vyráběny ve známém městě Grasse, kde je řemeslná výroba, výzkum a inovace považována za jedinečnou misi, zatímco jejich zpracování, označování a balení se provádí v Itálii. Tam se také přímo dohlíží na kontrolu kvality.

my-fragrances-milano-la-classica-domio
my-fragrances-milano-la-cubo-domio

LA CUBO

Dokonce i ten nejmenší detail je vytvořen s nejvyšší pozorností - trpělivě dokončen "k dokonalosti". Stejně pečlivé a přesné jsou všechny naše fáze výroby. Pocítit svět a to i bez jeho spatření, je to nejlepší, co můžeme nabídnout našim zákazníkům.

HISTORIE ZNAČKY

domio_my_fragrances

 

Italská značka interiérových vůní My Fragrances soustřeďuje svou výrobu výhradně z organických vonných esencí, které pořizuje z francouzské oblasti Grasse a tato oblast je srdcem všech unikátních parfémů. Není to kompromis nejen v oblasti nákupu surovin, ale také ve výrobních technikách. Své vůně míchá a skladuje dlouho před prodejem. Macerace, tedy zrání, je důležitým a cenným aspektem dozrání vůně stejně jako u vín.