!!! Doprava zdarma na veškerý sortiment + ke každé objednávce nad 2 000,- dostanete jako dárek 50 g prémiové kávy Basium Coffee !!!

Náhradní párátka pro sojan TOOTHPICK - rivsalt

Neohodnoceno

Náhradní párátka pro stojan TOOTHPICK. Jedná se pouze o náplň do dřevěného stojanu, do kterého vložíte tento sušený shluk květin. Čištění zubů po večeři se stane extravagantním zážitkem. Použití je jednoduché. 

388 Kč / ks
Můžeme doručit do:
17.6.2020
Na externím skladu

Náhradní párátka pro stojan TOOTHPICK. Jedná se pouze o náplň do dřevěného stojanu, do kterého vložíte tento sušený shluk květin. Čištění zubů po večeři se stane extravagantním zážitkem. Použití je jednoduché. Odtrhnete stonek z krásné sušené květiny a použijete ho jako standardní párátko. Je to skvělý a praktický doplněk na Váš stůl!  

Kód Kód: RIV006
Jméno značky: RIVSALT
Kategorie: Dochucovadla
Záruka: 2 roky
Rozměry sušené květiny: výška ~ 7 - 12 cm, šířka ~ 3 - 5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

RIVSALT je gastronomický zážitek a nový způsob přidávání soli a pepře do potravin. Přírodní kamenná sůl nebo šišky jávského pepře jsou stylově servírované na dubovém prkénku s nerezovým ocelovým struhadlem. RIVSALT je originální způsob servírování sole a je jisté, že se stane jedním z prvních témat při usedání ke stolu. Zároveň slouží jako skvělý dárek!

RIVSALT KITCHEN je skvělým nástrojem pro přípravu pokrmů a grilujete-li rádi, tak zcela určitě oceníte BBQ grilovací bloky (vhodné na grilování na plynu či uhlí, ale lze je také použít do trouby).

Máte-li rádi neobvyklé chutě, tak určitě oceníte lékořici,která je vhodná téměř k jakémukoliv dezertu, ale využít ji lze i při vaření, pečení nebo výrobě nápojů. 

Tím výčet produktů od značky RIVSALT nekončí. Originalitu vašemu stolu mohou dodat i stonky sušených květin z atlasového pohoří Maroka, které slouží jako párátka. Stačí odtrhnout a standardně použít jako párátko. Stylově působí i dubový držák, jehož vzhled uspokojí každého milovníka designu.