!!! Zpříjemněte si tyto těžké dny - do odvolání máte dopravu zdarma na veškerý sortiment + ke každé objednávce nad 2 000,- dostanete jako dárek 50 g čistého vitamínu C pro posílení imunity !!!

Vitamín C

1 hodnocení
Novinka
vitamin c darek

Vitamín C výrazně podporuje imunitní systém, který je v dnešní nepříznivé době velmi důležitý. Produkt lze zakoupit samostatně nebo ho dostanete jako dárek k objednávce nad 2 000,- .

99 Kč / ks
Můžeme doručit do:
3.4.2020
Skladem (> 10 ks)

Vitamín C výrazně podporuje imunitní systém, který je v dnešní nepříznivé době velmi důležitý. Produkt lze zakoupit samostatně nebo ho dostanete jako dárek k objednávce nad 2 000,- .

  • Obsah: 50 g (+-2 g)
  • Datum expirace: 15.3.2022
  • Doporučená denní dávka: 80 mg (jedno balení je tedy 625 dávek)

Vitamín C – Kyselina askorbová

Zabezpečuje v organismu řadu funkcí. Zvyšuje vstřebání a využitelnost železa, podporuje tvorbu kolagenu, hojení ran a potlačuje zánětlivé procesy. Je silný antioxidant a chrání organismus před působením volných kyslíkových radikálů. Vitamin C aktivuje bílé krvinky k ničení rakovinotvorných buněk, virů, bakterií, parazitů a jiných patogenů. Konzumace vyšších dávek vitaminu C snižuje tvorbu rakovinotvorných (karcinogenních) nitrosaminů. Vysoké dávky (100 mg/den) u lidí snižují symptomy nachlazení a chřipky (12) a redukují krevní tlak.

Vitamin C se nejvíce vyskytuje v čerstvé zelenině a ovoci, zejména v citrusových plodech. Také ho najdeme v šípkách, černém rybízu a jiném bobulovém ovoci. Velké množství je v paprice, kysaném zelí a bramborech. Mezi živočišné zdroje patří játra a ledviny. Doporučený denní příjem vitaminu C pro dospělou populaci je 100 mg (4).

C vitamin je velmi citlivý na teplotu, přítomnost železa, vzdušnou  oxidaci a má poměrně rychlý samovolný poločas rozpadu.

Kód Kód: GES002
Kategorie: Dochucovadla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: