Silikonová mašlovačka ke grilování, Eva Solo

Neohodnoceno

Design od společnosti: EVA SOLO


Silikonová mašlovačka na grilování dánské společnosti Eva Solo z kovu a černého silikonu je určena pro potírání masa či zeleniny marinádou v průběhu samotného…


Parametry produktu naleznete níže.

779 Kč / ks
Výroba ukončena

Silikonová mašlovačka na grilování dánské společnosti Eva Solo z kovu a černého silikonu je určena pro potírání masa či zeleniny marinádou v průběhu samotného grilování. Rukojeť mašlovačky je pohodlná na uchopení, její prodloužená délka chrání ruce před případných popálením.

 

Použitý silikon je vysoce kvalitní, tepelně odolný až do 220 °C . Snadno se čistí, můžete ji pro úsporu času a energií mýt v myčce nádobí. V případě, že mašlovačku zrovna nepoužíváte, lze ji za pomoci velkého otvoru v rukojeti zavěsit vedle grilu.

 

 

  • Moderní a funkční design
  • Vyrobena z kovu a kvalitního silikonu
  • Odolá vysokým teplotám
  • Dlouhá rukojeť
  • Pohodlně se drží
  • S otvorem pro zavěšení
  • Snadno se čistí, lze mýt v myčce nádobí

 

Kód Kód: 571112
Jméno značky: EVA SOLO
Kategorie: Grily a příslušenství
Záruka: 2 roky
Design: Tools Design
Barva / rozměry: š 5 cm, d 32,4 cm, h 1,3 cm
Popis 1: kov
Popis 2: odolá teplotám do 220 °C
Popis 3: silikon
Popis 4: vhodné do myčky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

eva-solo-logo

 

Historie společnosti se datuje již od roku 1913, ale značka Eva měla svůj zásadní průlom v roce 1952 se strojem na krájení chleba a masa, který se stal klasikou designu. První z mnoha této dánské značky. Dnes jsou výrobky rozděleny do několika kolekcí, které jsou prodávány po celém světě. Podstata je však stále stejná: estetika, funkčnost a kvalita.

Jméno Eva Solo vidělo světlo světa roku 1997.  Dánská značka se skládá převážně z exkluzivních produktů pro domácnost. Klíčová slova jsou jednoduchost, odlišné čáry a vysoký stupeň funkčnosti. Mezi kategorie výrobků Eva Solo patří vaření, servírování a bydlení.