Samolepicí dvojháček VINDO

Neohodnoceno

Samolepicí dvojháček VINDO vyrobený z matné nerezové oceli je vhodným doplňkem do moderní kuchyně. Nepotřebuje instalaci, stačí jej nalepit.

444 Kč / ks
Můžeme doručit do:
12.2.2021
Na objednání - většinou 14 dnů

Samolepicí dvojháček VINDO vyrobený z matné nerezové oceli je vhodným doplňkem do moderní kuchyně. Nepotřebuje instalaci, stačí jej nalepit.

Samolepicí dvojháček VINDO ve stručnosti:

  • Vyroben z matné ušlechtilé nerezové oceli
  • Rozměry: výška 6 cm, šířka 11 cm
  • Samolepicí, bez vrtání
Kód Kód: BM68102
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Háčky a věšáky do koupelny, Háčky a věšáky do koupelny VINDO
Záruka: 2 roky
Modelová řada: VINDO
Designér: Stotz-design.com
Barva / rozměry: v 6 cm, š 11 cm, hmotnost 45 g
Materiál: matné nerezová ušlechtilá ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

blomus-logo-domio

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.