Set 3 ks háčků dveře MURO

Neohodnoceno

Háčky na dveře MURO z nerezové oceli jsou praktickým pomocníkem do domácnosti. Lze je snadno zavěsit dveře od pokoje nebo dveře šatníku.

682 Kč / ks
Můžeme doručit do:
29.12.2020
Na objednání - většinou 14 dnů

Háčky na dveře MURO z nerezové oceli jsou praktickým pomocníkem do domácnosti. Lze je snadno zavěsit dveře od pokoje nebo dveře šatníku.

Háčky na dveře MURO ve stručnosti:

  • Vyrobeny z matné nerezové oceli
  • Rozměry: výška 11 cm, šířka 2,2 cm
  • Vhodné do tloušťky dveří 1,5 cm
  • Tři kusy v balení
Kód Kód: BM68221
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Háčky a věšáky do koupelny, Háčky a věšáky do koupelny MURO
Záruka: 2 roky
Modelová řada: MURO
Série: Blomus MURO
Barva / rozměry: v 11 cm, š 2,2 cm, do tloušťky dveří 1,5 cm, hmotnost 160 g
Materiál: matné nerezová ušlechtilá ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

blomus-logo-domio

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.