set 2 espresso hrnečků šedý MIO

Neohodnoceno

Silná chuť v nejmenším prostoru. Šálek espressa MIO je dodáván jako sada čtyř a sad s jednoduchým podáním okouzlujícího podání.

567 Kč / ks
Můžeme doručit do:
6.3.2020
Na objednání - většinou 14 dnů

Silná chuť v nejmenším prostoru. Šálek espressa MIO je dodáván jako sada čtyř a sad s jednoduchým podáním okouzlujícího podání. Barva Pewter se jeví jako jemný tmavě šedý tón a podtrhuje jednoduchou eleganci obou sad. Matné vnější povrchy jsou v harmonickém kontrastu s lesklou vnitřní glazurou. K dispozici také v několika barvách. Vhodné do myčky nádobí, vhodné do mikrovlnné trouby.

Kód Kód: BM63972
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Termohrnky, šálky, čajové konvice
Záruka: 2 roky
Modelová řada: MIO
Série: Blomus MIO
Barva: šedá
Objem: 50 ml
Materiál: keramika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.