Čajová konvice 1,0 l, Eva Solo

Neohodnoceno

Design od společnosti: EVA SOLO


Skleněná konvice s integrovaným sítkem na čaj od dánské společnosti Eva Solo je zábavným a praktickým doplňkem do každé kuchyně. Integrované sítko na čaj je umístěno pod pokli…


Parametry produktu naleznete níže.

1 999 Kč / ks
Můžeme doručit do:
26.3.2019
Skladem (4 ks)

Skleněná konvice s integrovaným sítkem na čaj od dánské společnosti Eva Solo je zábavným a praktickým doplňkem do každé kuchyně. Integrované sítko na čaj je umístěno pod pokličkou. Pouhým zatlačením na pružnou silikonovou pokličku ponoříte vajíčko na čaj do vody. Pokud je čaj dostatečně vylouhován, postačí jemně zatlačit na okraje pokličky, aby získala svůj původní tvar a zároveň tak zvedla nad hladinu sítko s louhovanými čajovanými lístky.

 

Další výhodou konvice je její vysoká tepelná odolnost. Vodu můžete ohřívat přímo v konvici na jakémkoliv zdroji tepla kromě indukce. Stejně jako ostatní konvice na čaj společnosti Eva Solo patří do rodiny nádob se snadným naléváním bez odkapávání. Nemusíte se tak bát nechtěných skvrn na ubruse.

 

Sítko na čaj je vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli. Snadno se plní i čistí. Všechny části konvice lze mýt v myčce nádobí .

 

 

Čajová konvice Eva Solo ve stručnosti:

  • Ze žáruvzdorného skla vhodného na všechny zdroje tepla kromě indukce
  • Snáší vysoké teploty, vodu můžete ohřát přímo v konvici
  • Integrované nerezové sítko na čaj ve tvaru vajíčka se snadno plní i čistí
  • Poklička z pružného černého silikonu
  • Všechny části je možné mýt v myčce nádobí
Kód Kód: 567416
Jméno značky: EVA SOLO
Kategorie: Kávovary, tea makery
Záruka: 2 roky
Design: Tools Design
Barva / rozměry: Ø 8 - 16 cm, V 1,0 l
Popis 1: nerezová ušlechtilá ocel
Popis 2: silikon
Popis 3: vhodné do myčky
Popis 4: žáruvzdorné sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

eva solo barevne

Chcete pestřejší život?

Není žádným tajemstvím, že Eva solo vyrábí unikátní a esteticky příjemné produkty. Chlubí se celou řadou originálních produktů s novémi atraktivními barvami.

Více radosti?

Spousta produktů spojuje mladistvou inovativnost s dlouholetými zkušenostmi. Představují dokonalou kombinaci vzhledu a funkčnosti, které vám zaručeně budou dělat radost.

eva-solo-zivot-s-usmevem
eva-solo-ze-spravne-perspektivy

Nebo jen život ve správné perspektivě?

Její jednoduchost a jasné linie spojené s funkčností si zamilujete. S Eva Solo se začnete dívat na každodenní předměty, jako na předměty krásy.

HISTORIE ZNAČKY

eva-solo-logo

 

Eva Solo je dánská společnost, zabývající se návrhem a výrobou hezkých a vysoce funkcnich interiérových doplňků a kuchyňského náčiní.Je zde kladen důraz na estetické zpracování, funkčnost, vysokou kvalitu a životnost. Vybavení, které zaujme na pohled, je radostí ho používat, nebo prostě jen mít.Historie společnosti sahá až do roku 1913, ale skutečný průlom u značky Eva se odehrává až v roce 1952, kdy na trh přichází s legendárním kráječem na chléb a maso, který se stal designovou klasikou. Byl ze všech úplně první. Dnes jsou produkty rozděleny do několika typových řad a prodávají se po celém světě. Základní podstata zůstává však stejná - estetický vzhled, funkčnost a kvalita. Evě Solo bylo uděleno za jedinečný design výrobků již 150 prestižních ocenění, jako je Red Dot Award, iF product design nebo Good Design Award.