stolní zrcátko šedohnědé tmavé SONO

Neohodnoceno

Odráží nejlepší poznámky o postoji: Zvětšovací zrcadlo SONO s 5násobným zvětšením usnadňuje pečovatelskou rutinu.

1 138 Kč / ks
Můžeme doručit do:
15.10.2020
Na objednání - většinou 14 dnů

Odráží nejlepší poznámky o postoji: Zvětšovací zrcadlo SONO s 5násobným zvětšením usnadňuje pečovatelskou rutinu. Podle potřeby lze zrcátko vyjmout z odpovídajícího držáku a jednoduše do něj zasunout. Měkký nátěr poskytuje nejen bezpečné držení, ale také poskytuje příjemný pocit. K dispozici v několika barvách.

Kód Kód: BM69164
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Kosmetická zrcátka, Kosmetická zrcátka SONO
Záruka: 2 roky
Modelová řada: SONO
Série: Blomus SONO
Barva: šedohnědá
Materiál: Keramika/silikon
Rozměry: 18,5x9x17 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.