Lepicí sada 2FIX

Neohodnoceno

Pokud nechcete koupelnový doplněk připevnit na stěnu pomocí hmoždinek, je možné použít lepící sadu 2FIX. Nepotřebujete tak vrtačku a nedojde k poškození stěny.

244 Kč / ks
Můžeme doručit do:
28.1.2021
Skladem (4 ks)

Pokud nechcete koupelnový doplněk připevnit na stěnu pomocí hmoždinek, je možné použít lepící sadu 2FIX. Nepotřebujete tak vrtačku a nedojde k poškození stěny. Doplněk připevněný montážní sadou můžete také snadno odstranit pomocí špachtle a lehce začistit stopy po připevnění. Lepidlo vystačí na dvě aplikace.

Montážní sada na stěnu bez vrtání 2FIX ve stručnosti:

  • Připevnění pomocí speciálního lepidla bez porušení stěny
  • Snadné použití
  • Stopy po připevnění lze jednoduše odstranit, viz níže
  • Bezpečné, čisté, snadné
  • Lze použít pro výrobky ze sérií: PRIMO, DUO, AREO a háčky ze série UNO
  • Vystačí na dvě aplikace
Kód Kód: BM68809
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Kuchyně a jídelna
Záruka: 2 roky
Modelová řada: 2FIX
Série: Blomus AREO
Designér: Flöz Industrie Design

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

blomus-logo-domio

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.