Montážní lepidlo Zack 12g (ZackMount)

8 hodnocení

MONTÁŽNÍ LEPIDLO

Už žádné díry ve zdi! Zack přišel se skvělou vychytávkou jak pevně přichytit jakýkoli doplněk do vaší domácnosti. Jedná se o montážní lepidlo, které se snadno aplikuje a drží jako čert. Balení obsahuje 13g tubu montážního lepidla.

Kdy ho použít?

Jak montážní lepidlo aplikovat?

Všechny výhody montážního lepidla

239 Kč / ks
Můžeme doručit do:
7.12.2020
Skladem (> 10 ks)

Kdy použít montážní lepidlo?

Pokud nesnášíte vrtání nebo nemáte potřebné nářadí, tak je na čase začít používat montážní lepidlo od německého výrobce Zack.

Lepidlo je možné použít na jakémkoli povrchu a zaručujeme Vám, že drží jako čert! 

Konečně přiděláte jakýkoli doplněk bez zbytečných děr a otravného vrtání. Můžete si být jisti, že i sousedé to ocení.

JAK MONTÁŽNÍ LEPIDLO APLIKOVAT?

Aplikace montážního lepidla je jednoduchá jako 1,2,3:

  1. Důkladně očistěte povrch.
  2. Naneste lepidlo a nechte 5 minut zaschnout.
  3. Pevně přitiskněte předmět, který chcete přilepit a chvíli ho přidržte.

Vídíte? Je to rychlé a snadné, ale hlavně bez prachu a nepořádku.

Dokonce můžete otřít zbytky lepidla, takže po něm nezůstanou žádné nechtěné stopy!

SHRNUTÍ VÝHOD MONTÁŽNÍHO LEPIDLA:

  • Nezanechává žádný prach nebo jiné nečistoty.
  • Ve stěnách nezůstanou nechtěné díry.
  • K aplikaci nepotřebujete žádné nářadí.
  • Je vhodné na jakýkoli povrch.
  • Snadno se aplikuje.
  • Drží jako čert!

O DESIGNU ZACK

Firma ZACK je prémiovou evropskou značkou, specializující se na produkty z nerezové oceli v segmentu designových bytových doplňků, která se již po desetiletí drží inovace a exkluzivity.

Zack má rozsáhlou kolekci doplňků, čítající přes čtyři sta výrobků pro každou příležitost, každou náladu a každý prostor. 

Kód Kód: 30004
Jméno značky: ZACK
Kategorie: Kuchyně a jídelna
Záruka: 2 roky
Obsah: 13g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

zack-nerezove-designove-doplnky

 

Směr i trend udávající německá rodinná společnost ZACK, jejímž zakladatelem a do současné chvíle generálním ředitelem je pan Bernd Mackenroth, neustále dokazuje svými kolekcemi, že je právem považována za jednu z nejlepších značek v segmentu bytových doplňků z nerezové oceli.

#showmore#

 

Společnost se již mnoho let řadí mezi přední evropské poskytovatele specializovaných sortimentů z tohoto materiálu. Pan Mackenroth zaměstnává své vlastní designéry, jako jsou Gesa Meeder, René Kuntzag, Andreas Vater, Nora Burkhardt a Heico Linke . Nadčasové nerezové výrobky značky ZACK s tradicí od roku 1985 Vám vydrží po celé generace. Jsou vyrobeny z mimořádně kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/10, která má extrémní mechanické vlastnosti.

Nerez má obecně antiseptickou vlastnost, která se zvyšuje leštěním. Proto je nerez zdravotně nezávadná, snadno se udržuje a díky výborným mechanickým vlastnostem má velmi dobrou životnost v porovnání s chromovanými povrchy. Je navíc recyklovatelná, čímž se podstatně snižuje dopad jejího zpracování na životní prostředí.

 

V kolekci Zack naleznete především koupelnové doplňky jako nerezové poličky, háčky do koupelny, dávkovače mýdla, wc štětky, držáky na toaletní papír a profesionální stěrky na sklo. Zack se samozřejmě nezabývá jen koupelnou. Za zmínku jistě stojí i kvalitně zpracované etažéry, podnosy, cukřenky, regály na víno, ale i tabule na klíče, dveřní zarážky i věšáky na kabáty.