Strunový kráječ na sýr, Eva Solo

Neohodnoceno

Design od společnosti: EVA SOLO


Strunový kráječ na sýr Eva Solo se používá pro řezání sýra. Využívá přitom bezkonkurenčně ostrá ocelová lanka . Ta mají díky své malé ploše minimální třecí sí…


Parametry produktu naleznete níže.

909 Kč / ks
Můžeme doručit do:
6.8.2018
Skladem u výrobce. Dodací lhůta může být až 3 týdny!

Strunový kráječ na sýr Eva Solo se používá pro řezání sýra. Využívá přitom bezkonkurenčně ostrá ocelová lanka . Ta mají díky své malé ploše minimální třecí sílu, sýr se tak na ně nelepí. S pomocí plátkovače můžete získat velké či velmi jemné plátky podle vašeho přání. Hodí se pro snadné krájení všech měkkých sýrů jako je ementál, raclette nebo například kozí sýr. Plátkovač lze doporučit i pro krájení kvalitních paštik či kostky másla.

 

 

Strunový kráječ na sýr Eva Solo ve stručnosti:

  • Kráječ je vyroben z nerezové oceli
  • Vhodný pro krájení měkkých sýrů
  • Ocelová lanka je možné v případě potřeby vyměnit
  • Lze jej mýt v myčce
Kód Kód: 567616
Jméno výrobce: EVA SOLO
Kategorie: Kuchyňské náčiní
Záruka: 2 roky
Design: Tools Design
Barva / rozměry: d 26 cm
Popis 1: leštěné
Popis 2: nerezová ušlechtilá ocel
Popis 3: vhodné do myčky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

eva solo barevne

Chcete pestřejší život?

Není žádným tajemstvím, že Eva solo vyrábí unikátní a esteticky příjemné produkty. Chlubí se celou řadou originálních produktů s novémi atraktivními barvami.

Více radosti?

Spousta produktů spojuje mladistvou inovativnost s dlouholetými zkušenostmi. Představují dokonalou kombinaci vzhledu a funkčnosti, které vám zaručeně budou dělat radost.

eva-solo-zivot-s-usmevem
eva-solo-ze-spravne-perspektivy

Nebo jen život ve správné perspektivě?

Její jednoduchost a jasné linie spojené s funkčností si zamilujete. S Eva Solo se začnete dívat na každodenní předměty, jako na předměty krásy.

HISTORIE ZNAČKY

eva-solo-logo

 

Eva Solo je dánská společnost, zabývající se návrhem a výrobou hezkých a vysoce funkcnich interiérových doplňků a kuchyňského náčiní.Je zde kladen důraz na estetické zpracování, funkčnost, vysokou kvalitu a životnost. Vybavení, které zaujme na pohled, je radostí ho používat, nebo prostě jen mít.Historie společnosti sahá až do roku 1913, ale skutečný průlom u značky Eva se odehrává až v roce 1952, kdy na trh přichází s legendárním kráječem na chléb a maso, který se stal designovou klasikou. Byl ze všech úplně první. Dnes jsou produkty rozděleny do několika typových řad a prodávají se po celém světě. Základní podstata zůstává však stejná - estetický vzhled, funkčnost a kvalita. Evě Solo bylo uděleno za jedinečný design výrobků již 150 prestižních ocenění, jako je Red Dot Award, iF product design nebo Good Design Award.