Betonový květináč s nerezovým uchem tardo

Neohodnoceno

Design od společnosti: ZACK

 

Květináč TARDO od společnosti ZACK je vyroben z potaženého vodotěsného betonu. Rukojeť je vyrobena z kartáčované nerezové oceli (mat).

Parametry produktu naleznete níže.

1 726 Kč / ks
Můžeme doručit do:
27.10.2020
Skladem (4 ks)

Květináč TARDO od společnosti ZACK je vyroben z potaženého vodotěsného betonu. Rukojeť je vyrobena z kartáčované nerezové oceli (mat). Květináč je vhodný pro mnoho běžných rostlin nebo bylin. Gumová podložka na dně zabraňuje klouzání nádoby a chrání jemné povrchy. Při použití vnitřního hrnce nedochází k poškození vlhkosti v kořenech, a to díky malému zvětšení dna hrnce.

  • Rozměry: výška 13,5 cm, průměr 14,2 cm
  • Materiál: potažený vodotěsný beton
Kód Kód: 30630
Jméno značky: ZACK
Kategorie: Květináče, Květináče TARDO
Záruka: 2 roky
Modelová řada: TARDO
Modelová řada: TARDO
Výška: 13,5 cm
Průměr: 14,2 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

zack-nerezove-designove-doplnky

 

Směr i trend udávající německá rodinná společnost ZACK, jejímž zakladatelem a do současné chvíle generálním ředitelem je pan Bernd Mackenroth, neustále dokazuje svými kolekcemi, že je právem považována za jednu z nejlepších značek v segmentu bytových doplňků z nerezové oceli.

#showmore#

 

Společnost se již mnoho let řadí mezi přední evropské poskytovatele specializovaných sortimentů z tohoto materiálu. Pan Mackenroth zaměstnává své vlastní designéry, jako jsou Gesa Meeder, René Kuntzag, Andreas Vater, Nora Burkhardt a Heico Linke . Nadčasové nerezové výrobky značky ZACK s tradicí od roku 1985 Vám vydrží po celé generace. Jsou vyrobeny z mimořádně kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/10, která má extrémní mechanické vlastnosti.

Nerez má obecně antiseptickou vlastnost, která se zvyšuje leštěním. Proto je nerez zdravotně nezávadná, snadno se udržuje a díky výborným mechanickým vlastnostem má velmi dobrou životnost v porovnání s chromovanými povrchy. Je navíc recyklovatelná, čímž se podstatně snižuje dopad jejího zpracování na životní prostředí.

 

V kolekci Zack naleznete především koupelnové doplňky jako nerezové poličky, háčky do koupelny, dávkovače mýdla, wc štětky, držáky na toaletní papír a profesionální stěrky na sklo. Zack se samozřejmě nezabývá jen koupelnou. Za zmínku jistě stojí i kvalitně zpracované etažéry, podnosy, cukřenky, regály na víno, ale i tabule na klíče, dveřní zarážky i věšáky na kabáty.