My Fragrances N° 4 Pure Amber

9 hodnocení

N° 4 Pure Amber od My Fragrances - dodá vašemu pokoji nádech masteke a jantarové vůně. Tóny patchouli a jantaru jsou hlavní esence této vůně, doplněné intenzitou neroli.

BALENÍ: 200 ml

Vydrží až půl roku

1 290 Kč / ks
Můžeme doručit do:
21.12.2018
Skladem (8 ks)

N° 4 Pure Amber od My Fragrances - dodá vašemu pokoji nádech masteke a jantarové vůně. Tóny patchouli a jantaru jsou hlavní esence této vůně, doplněné intenzitou neroli.

 

Možnosti použití:

  • Ložnice
  • Dámské oděvy
  • Všechny ostatní prostory pro ženy

 

Hlava (vysoké tóny) - Neroli

Srdce (střední tóny) - Jantar

Základ (nízké tóny) - Patchouli

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

my-fragrances-milano-l-etoile-domio

L'ETOILE

V My Fragrances jsme vždy věřili v hodnotu dokonalosti. Silné řemeslné tradice a typická kultura designu, která je součástí produktů vyrobených v Itálii, jsou jádrem každé naší volby.

LA CLASSICA

V My Fragrances se pečlivě věnujeme i nejmenším detailům. Základní složky našich esencí jsou vyráběny ve známém městě Grasse, kde je řemeslná výroba, výzkum a inovace považována za jedinečnou misi, zatímco jejich zpracování, označování a balení se provádí v Itálii. Tam se také přímo dohlíží na kontrolu kvality.

my-fragrances-milano-la-classica-domio
my-fragrances-milano-la-cubo-domio

LA CUBO

Dokonce i ten nejmenší detail je vytvořen s nejvyšší pozorností - trpělivě dokončen "k dokonalosti". Stejně pečlivé a přesné jsou všechny naše fáze výroby. Pocítit svět a to i bez jeho spatření, je to nejlepší, co můžeme nabídnout našim zákazníkům.

HISTORIE ZNAČKY

my-fragrances-logo

 

Italská značka interiérových vůní My Fragrances soustřeďuje svou výrobu výhradně z organických vonných esencí, které pořizuje z francouzské oblasti Grasse a tato oblast je srdcem všech unikátních parfémů. Není to kompromis nejen v oblasti nákupu surovin, ale také ve výrobních technikách. Své vůně míchá a skladuje dlouho před prodejem. Macerace, tedy zrání, je důležitým a cenným aspektem dozrání vůně stejně jako u vín.