Koš na ovoce SONORA 27 x 27 cm

Neohodnoceno

Elegantní drátěný koš na ovoce SONORA je praktickým doplňkem do vaší domácnosti. Bude se skvěle vyjímat v kuchyni, na jídelním stole nebo ve vaší kanceláři.

923 Kč / ks
Můžeme doručit do:
18.12.2020
Na objednání - většinou 14 dnů

Elegantní drátěný koš na ovoce SONORA je praktickým doplňkem do vaší domácnosti. Bude se skvěle vyjímat v kuchyni, na jídelním stole nebo ve vaší kanceláři.

  • Koš na ovoce SONORA, Blomus
  • Vyroben z lesklé chromované oceli
  • Rozměry: výška 23,5 cm, šířka 27 cm, délka 27 cm
  • Vhodný do bytu i kanceláře
  • Snadno se čistí
Kód Kód: BM63542
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Servírovací mísy a tácy, Servírovací mísy a tácy SONORA
Záruka: 2 roky
Modelová řada: SONORA
Série: Blomus SONORA
Designér: Flöz Industrie Design
Barva / rozměry: v 23,5 cm, š 27 cm, d 27 cm, hmotnost 599 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

blomus-logo-domio

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.