miska dubová malá HEXA

Neohodnoceno

Ať už pro ovoce, chléb nebo jednoduše jako dekorace: skořápka HEXA potěší geometrickým kosočtvercovým designem v trojrozměrném tvaru ve tvaru krychle.

853 Kč / ks
Výroba ukončena

Ať už pro ovoce, chléb nebo jednoduše jako dekorace: skořápka HEXA potěší geometrickým kosočtvercovým designem v trojrozměrném tvaru ve tvaru krychle. Díky graficky hravému tvaru se mísa přírodního bílého dubu na každém stole a příborníku stává absolutním poutačem. Tři flizpady na spodní straně chrání citlivé povrchy. Plášť odolný proti poškrábání a řezu byl navržen designérským studiem Kaschkasch. K dispozici také ve dvou dalších velikostech. Kontakt s potravinami.

Kód Kód: BM64055
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Servírovací mísy a tácy, Servírovací mísy a tácy HEXA
Záruka: 2 roky
Modelová řada: HEXA
Série: Blomus HEXA
Barva: dřevěná
Rozměry: 29,5 x 26 x 3,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

blomus-logo-domio

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.