servírovací talíř mramorový hnědý PESA

Kód: BM64059
Neohodnoceno
Značka: BLOMUS
1 909 Kč / ks
Výroba ukončena

Rock-hard & elegant: Servírovací talíř PESO vyrobený z černého mramoru přináší lesk stolu. Jednotlivé zrno dělá z každého kusu jedinečný kus.

 HLAVNÍ PŘEDNOSTI PRODUKTU
vítěz if design award německá kvalita funkční provedení
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rock-hard & elegant: Servírovací talíř PESO vyrobený z černého mramoru přináší lesk stolu. Jednotlivé zrno dělá z každého kusu jedinečný kus. Díky omezenému geometrickému tvaru se zaoblenými rohy je materiál působivě použit. Klávesnice Evazotepad na spodní straně chrání citlivé povrchy. K dispozici také v černém mramoru. Kontakt s potravinami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Servírovací mísy a tácy, Servírovací mísy a tácy PESA
Záruka: 2 roky
Modelová řada: PESA
Série: Blomus PESA
Barva: hnědá
Rozměry: 33 x 12 x 1,5 cm
Materiál: mramor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

blomus-logo-domio

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.