Nerozová nádoba na mléko nerezová broušená

Neohodnoceno

Design od společnosti: ZACK


Nerezová nádoba na mléko bude vaším neocenitelným pomocníkem při servírování kávy.


Parametry produktu naleznete níže.

989 Kč / ks
Můžeme doručit do:
2.2.2021
Skladem (5 ks)

Nerezová nádoba na mléko bude vaším neocenitelným pomocníkem při servírování kávy.

  • Rozměry: 6.86 x 6.86 x 11.43 cm
  • Váha: 181.44 gr
  • nerezová ocel kartáčovaná
  • Objem: 350 ml
Kód Kód: 20866
Jméno značky: ZACK
Kategorie: Mléčenky, Mléčenky BEVO
Záruka: 2 roky
Modelová řada: BEVO
Modelová řada: BEVO
Výška: 11,5 cm
Průměr: 6,8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

zack-nerezove-designove-doplnky

 

Směr i trend udávající německá rodinná společnost ZACK, jejímž zakladatelem a do současné chvíle generálním ředitelem je pan Bernd Mackenroth, neustále dokazuje svými kolekcemi, že je právem považována za jednu z nejlepších značek v segmentu bytových doplňků z nerezové oceli.

#showmore#

 

Společnost se již mnoho let řadí mezi přední evropské poskytovatele specializovaných sortimentů z tohoto materiálu. Pan Mackenroth zaměstnává své vlastní designéry, jako jsou Gesa Meeder, René Kuntzag, Andreas Vater, Nora Burkhardt a Heico Linke . Nadčasové nerezové výrobky značky ZACK s tradicí od roku 1985 Vám vydrží po celé generace. Jsou vyrobeny z mimořádně kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/10, která má extrémní mechanické vlastnosti.

Nerez má obecně antiseptickou vlastnost, která se zvyšuje leštěním. Proto je nerez zdravotně nezávadná, snadno se udržuje a díky výborným mechanickým vlastnostem má velmi dobrou životnost v porovnání s chromovanými povrchy. Je navíc recyklovatelná, čímž se podstatně snižuje dopad jejího zpracování na životní prostředí.

 

V kolekci Zack naleznete především koupelnové doplňky jako nerezové poličky, háčky do koupelny, dávkovače mýdla, wc štětky, držáky na toaletní papír a profesionální stěrky na sklo. Zack se samozřejmě nezabývá jen koupelnou. Za zmínku jistě stojí i kvalitně zpracované etažéry, podnosy, cukřenky, regály na víno, ale i tabule na klíče, dveřní zarážky i věšáky na kabáty.