Katalyzér na víno s magnetickým systémem, Eva Solo

Neohodnoceno

Design od společnosti: EVA SOLO


Katalyzér Eva Solo je součástí nové velmi praktické řady doplňků věnovaných vínu. Pomáhá vínu dozrát a umožňuje vínu uvolnit plný buket a chuť. Magnetický systém v katalyzéru …


Parametry produktu naleznete níže.

1 299 Kč / ks
Můžeme doručit do:
28.3.2019
Skladem u výrobce. Dodací lhůta bývá zpravidla 14 dní.

Katalyzér Eva Solo je součástí nové velmi praktické řady doplňků věnovaných vínu. Pomáhá vínu dozrát a umožňuje vínu uvolnit plný buket a chuť. Magnetický systém v katalyzéru Eva Solo zároveň snižuje přirozenou chuť kyseliny tříslové. Právě kyseliny tříslové způsobující nahořklou chuť bývá v mladých vínech obsaženo více. Ve starších vínech se celkový počet tříslovin v průběhu let neutralizuje.

 

Magnetický systém katalyzéru neutralizuje třísloviny způsobem zcela přírodním napodobujícím proces stárnutí vína , aby chuť vína byla více vyrovnaná a žádná ze složek nevystupovala z celkového harmonického projevu chuti vína.

 

 

Katalyzér na víno Eva Solo ve stručnosti:

  • Katalyzér (katalyzátor) se snadno vejde do krku každé láhve.
  • Vnější části jsou vyrobeny z nerezové oceli a silikonu, vnitřní část z plastu.
  • Magnetický systém pomáhá odhalit chuť a aroma vína.
  • Je navržen tak, aby bylo víno naléváno jemným proudem chránícím před ztrátou svěžesti, aroma a charakteru vína.
  • Uvolňuje kyslík z lahve, nalévání vína se tak obejde beze skvrn na ubruse.
  • Vítěz dánského mistrovství sommeliérů.
  • Hodí se pro mladá plně aromatická vína.
  • Produkt získal prestižní ocenění za design: Red Dot Design Award 2012 .
Kód Kód: 822002
Jméno značky: EVA SOLO
Kategorie: Příslušenství do kuchyně
Záruka: 2 roky
Design: Tools Design
Barva / rozměry: d 13 cm
Popis 1: magnet
Popis 2: nerezová ušlechtilá ocel
Popis 3: plast
Popis 4: silikon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

eva solo barevne

Chcete pestřejší život?

Není žádným tajemstvím, že Eva solo vyrábí unikátní a esteticky příjemné produkty. Chlubí se celou řadou originálních produktů s novémi atraktivními barvami.

Více radosti?

Spousta produktů spojuje mladistvou inovativnost s dlouholetými zkušenostmi. Představují dokonalou kombinaci vzhledu a funkčnosti, které vám zaručeně budou dělat radost.

eva-solo-zivot-s-usmevem
eva-solo-ze-spravne-perspektivy

Nebo jen život ve správné perspektivě?

Její jednoduchost a jasné linie spojené s funkčností si zamilujete. S Eva Solo se začnete dívat na každodenní předměty, jako na předměty krásy.

HISTORIE ZNAČKY

eva-solo-logo

 

Eva Solo je dánská společnost, zabývající se návrhem a výrobou hezkých a vysoce funkcnich interiérových doplňků a kuchyňského náčiní.Je zde kladen důraz na estetické zpracování, funkčnost, vysokou kvalitu a životnost. Vybavení, které zaujme na pohled, je radostí ho používat, nebo prostě jen mít.Historie společnosti sahá až do roku 1913, ale skutečný průlom u značky Eva se odehrává až v roce 1952, kdy na trh přichází s legendárním kráječem na chléb a maso, který se stal designovou klasikou. Byl ze všech úplně první. Dnes jsou produkty rozděleny do několika typových řad a prodávají se po celém světě. Základní podstata zůstává však stejná - estetický vzhled, funkčnost a kvalita. Evě Solo bylo uděleno za jedinečný design výrobků již 150 prestižních ocenění, jako je Red Dot Award, iF product design nebo Good Design Award.