Nerezový shaker, Eva Solo

Neohodnoceno

Design od společnosti: EVA SOLO


Domácí bary se vrací na výsluní.  Eva Solo tedy v reakci na jejich vysokou popularitu zařadila do svého sortimentu moderní a vysoce kvalitní pomocníky, s jejichž pom…


Parametry produktu naleznete níže.

1 619 Kč / ks
Výroba ukončena

Domácí bary se vrací na výsluní.  Eva Solo tedy v reakci na jejich vysokou popularitu zařadila do svého sortimentu moderní a vysoce kvalitní pomocníky, s jejichž pomocí si můžete vychutnat své oblíbené drinky v pohodlí vašeho domova. Vy i vaše návštěvy navíc jistě oceníte estetický vzhled , jenž už pouze doplňuje standardně vysokou kvalitu produktů dánské společnosti Eva Solo.

 

Shaker Eva Solo je vyroben v luxusním funkčním designu . Jako obvykle i zde přináší do puntíku promyšlený design přidanou hodnotu užitnému předmětu. Návrháři opatřili shaker dvěma otvory. Jeden slouží k rychlému servírování nápojů bez sundávání víčka, druhý pak umožňuje přístup vzduchu.

 

Během promíchávání je silikonové víčko otočeno do pozice, kdy je vylévací otvor zakrytý. Před servírováním stačí víčko jednoduše otočit a obsah shakeru nalít do připravené sklenice. Otvor je dostatečný pro snadné vylévání bez ukapávání , plní také funkci straineru (sítka). Shaker je vyroben z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli  s víkem z černého silikonu. Snadno se čistí, lze je mýt v myčce nádobí.

 

 

  • Shaker ve funkčním designu
  • Vysoce kvalitní materiály
  • Rychlé nalévání
  • Bez odkapávání
  • Není třeba sítka
  • Snadno se čistí
  • Lze mýt v myčce nádobí

 

 

Kód Kód: 822014
Jméno značky: EVA SOLO
Kategorie: Příslušenství do kuchyně
Záruka: 2 roky
Design: Tools Design
Barva / rozměry: Ø 8,8 cm, v 17,2 cm, V 430 ml
Popis 1: leštěné
Popis 2: nerezová ušlechtilá ocel
Popis 3: silikon
Popis 4: vhodné do myčky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

eva-solo-logo

 

Historie společnosti se datuje již od roku 1913, ale značka Eva měla svůj zásadní průlom v roce 1952 se strojem na krájení chleba a masa, který se stal klasikou designu. První z mnoha této dánské značky. Dnes jsou výrobky rozděleny do několika kolekcí, které jsou prodávány po celém světě. Podstata je však stále stejná: estetika, funkčnost a kvalita.

Jméno Eva Solo vidělo světlo světa roku 1997.  Dánská značka se skládá převážně z exkluzivních produktů pro domácnost. Klíčová slova jsou jednoduchost, odlišné čáry a vysoký stupeň funkčnosti. Mezi kategorie výrobků Eva Solo patří vaření, servírování a bydlení.