Řezač na přebalovou fólii, Eva Solo

Neohodnoceno

Design od společnosti: EVA SOLO


Řezač na přebalovou fólii Eva Solo je součástí nové velmi praktické řady doplňků věnovaných vínu. I zde dodrželi designéři Eva Solo linii tří ramen.

 

S řezačem …


Parametry produktu naleznete níže.

649 Kč / ks
Můžeme doručit do:
21.1.2019
Skladem (2 ks)

Řezač na přebalovou fólii Eva Solo je součástí nové velmi praktické řady doplňků věnovaných vínu. I zde dodrželi designéři Eva Solo linii tří ramen.

 

S řezačem můžete snadno a čistě odstranit tenkou fólii, pod níž se schovává korek. Je vhodný pro téměř všechny velikosti lahví díky pružinám přitlačujícím řezná kolečka k hrdlu láhve. Pro odříznutí fólie stačí otočit řezačem o dvě třetiny tedy o 120°. Stejně jako ostatní výrobky z této série perfektně padne do ruky.

 

 

Řezač na přebalovou fólii Eva Solo stručně:

  • Vyroben z nerezové oceli
  • Potažen vysoce odolnou gumou
  • Velmi příjemný pro uchopení
Kód Kód: 822007
Jméno značky: EVA SOLO
Kategorie: Příslušenství do kuchyně
Záruka: 2 roky
Design: Tools Design
Barva / rozměry: d 7 cm, š 7 cm, v 2 cm
Popis 1: nerezová ušlechtilá ocel
Popis 2: pryž

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

eva solo barevne

Chcete pestřejší život?

Není žádným tajemstvím, že Eva solo vyrábí unikátní a esteticky příjemné produkty. Chlubí se celou řadou originálních produktů s novémi atraktivními barvami.

Více radosti?

Spousta produktů spojuje mladistvou inovativnost s dlouholetými zkušenostmi. Představují dokonalou kombinaci vzhledu a funkčnosti, které vám zaručeně budou dělat radost.

eva-solo-zivot-s-usmevem
eva-solo-ze-spravne-perspektivy

Nebo jen život ve správné perspektivě?

Její jednoduchost a jasné linie spojené s funkčností si zamilujete. S Eva Solo se začnete dívat na každodenní předměty, jako na předměty krásy.

HISTORIE ZNAČKY

eva-solo-logo

 

Eva Solo je dánská společnost, zabývající se návrhem a výrobou hezkých a vysoce funkcnich interiérových doplňků a kuchyňského náčiní.Je zde kladen důraz na estetické zpracování, funkčnost, vysokou kvalitu a životnost. Vybavení, které zaujme na pohled, je radostí ho používat, nebo prostě jen mít.Historie společnosti sahá až do roku 1913, ale skutečný průlom u značky Eva se odehrává až v roce 1952, kdy na trh přichází s legendárním kráječem na chléb a maso, který se stal designovou klasikou. Byl ze všech úplně první. Dnes jsou produkty rozděleny do několika typových řad a prodávají se po celém světě. Základní podstata zůstává však stejná - estetický vzhled, funkčnost a kvalita. Evě Solo bylo uděleno za jedinečný design výrobků již 150 prestižních ocenění, jako je Red Dot Award, iF product design nebo Good Design Award.