Stojánek na ubrousky nerezový broušený a bambus

Neohodnoceno

Design od společnosti: ZACK

 

Stojánek na ubrousky nerezový od německé designové společnosti Zack.

Parametry produktu naleznete níže.

1 399 Kč / ks
Můžeme doručit do:
16.12.2020
Na objednání - většinou 14 dnů

Stojánek na ubrousky nerezový od německé designové společnosti Zack. Kombinace olejovaného bambusu s unikátní strukturou a broušené nerezové oceli

  • Materiál: olejovaný bambus s unikátní strukturou a broušená nerezová ocel
  • Rozměry: 19.71 x 19.51 x 9.6 cm
  • Váha: 839.15 gramy
Kód Kód: 22446
Jméno značky: ZACK
Kategorie: Příslušenství do kuchyně, Příslušenství do kuchyně ANGO
Záruka: 2 roky
Modelová řada: ANGO
Modelová řada: ANGO
Výška: 9,6 cm
Šířka: 19,7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

zack-nerezove-designove-doplnky

 

Směr i trend udávající německá rodinná společnost ZACK, jejímž zakladatelem a do současné chvíle generálním ředitelem je pan Bernd Mackenroth, neustále dokazuje svými kolekcemi, že je právem považována za jednu z nejlepších značek v segmentu bytových doplňků z nerezové oceli.

#showmore#

 

Společnost se již mnoho let řadí mezi přední evropské poskytovatele specializovaných sortimentů z tohoto materiálu. Pan Mackenroth zaměstnává své vlastní designéry, jako jsou Gesa Meeder, René Kuntzag, Andreas Vater, Nora Burkhardt a Heico Linke . Nadčasové nerezové výrobky značky ZACK s tradicí od roku 1985 Vám vydrží po celé generace. Jsou vyrobeny z mimořádně kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/10, která má extrémní mechanické vlastnosti.

Nerez má obecně antiseptickou vlastnost, která se zvyšuje leštěním. Proto je nerez zdravotně nezávadná, snadno se udržuje a díky výborným mechanickým vlastnostem má velmi dobrou životnost v porovnání s chromovanými povrchy. Je navíc recyklovatelná, čímž se podstatně snižuje dopad jejího zpracování na životní prostředí.

 

V kolekci Zack naleznete především koupelnové doplňky jako nerezové poličky, háčky do koupelny, dávkovače mýdla, wc štětky, držáky na toaletní papír a profesionální stěrky na sklo. Zack se samozřejmě nezabývá jen koupelnou. Za zmínku jistě stojí i kvalitně zpracované etažéry, podnosy, cukřenky, regály na víno, ale i tabule na klíče, dveřní zarážky i věšáky na kabáty.