Zásobník na 18 kapslí Nespresso matný nerez

Neohodnoceno

Design od společnosti: ZACK


Elegantní způsob uložení vašich kapslí do přístroje Nespresso. Nerezový design zajistí, že kapsle nikdo nepřehlédne.


Parametry produktu naleznete níže.

2 019 Kč / ks
Můžeme doručit do:
25.1.2021
Skladem (3 ks)

Elegantní způsob uložení vašich kapslí do přístroje Nespresso. Nerezový design zajistí, že kapsle nikdo nepřehlédne.

  • 18/10 ušlechtilá ocel, matná kartáčovaná
  • B. 7,5 cm, H. 37 cm, H 5 cm, noha 10 x 10 cm
  • Pro 18 Nespresso kapslí
Kód Kód: 20213
Jméno značky: ZACK
Kategorie: Příslušenství do kuchyně, Příslušenství do kuchyně CURO
Záruka: 2 roky
Modelová řada: CURO
Modelová řada: CURO
Výška: 37,5 cm
Další parametry: Pro 18 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

zack-nerezove-designove-doplnky

 

Směr i trend udávající německá rodinná společnost ZACK, jejímž zakladatelem a do současné chvíle generálním ředitelem je pan Bernd Mackenroth, neustále dokazuje svými kolekcemi, že je právem považována za jednu z nejlepších značek v segmentu bytových doplňků z nerezové oceli.

#showmore#

 

Společnost se již mnoho let řadí mezi přední evropské poskytovatele specializovaných sortimentů z tohoto materiálu. Pan Mackenroth zaměstnává své vlastní designéry, jako jsou Gesa Meeder, René Kuntzag, Andreas Vater, Nora Burkhardt a Heico Linke . Nadčasové nerezové výrobky značky ZACK s tradicí od roku 1985 Vám vydrží po celé generace. Jsou vyrobeny z mimořádně kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/10, která má extrémní mechanické vlastnosti.

Nerez má obecně antiseptickou vlastnost, která se zvyšuje leštěním. Proto je nerez zdravotně nezávadná, snadno se udržuje a díky výborným mechanickým vlastnostem má velmi dobrou životnost v porovnání s chromovanými povrchy. Je navíc recyklovatelná, čímž se podstatně snižuje dopad jejího zpracování na životní prostředí.

 

V kolekci Zack naleznete především koupelnové doplňky jako nerezové poličky, háčky do koupelny, dávkovače mýdla, wc štětky, držáky na toaletní papír a profesionální stěrky na sklo. Zack se samozřejmě nezabývá jen koupelnou. Za zmínku jistě stojí i kvalitně zpracované etažéry, podnosy, cukřenky, regály na víno, ale i tabule na klíče, dveřní zarážky i věšáky na kabáty.