Zásobník na led s naběračkou, Eva Solo

Neohodnoceno

Design od společnosti: EVA SOLO


Domácí bary se vrací na výsluní.  Eva Solo tedy v reakci na jejich vysokou popularitu zařadila do svého sortimentu moderní a vysoce kvalitní pomocníky, s jejichž pom…


Parametry produktu naleznete níže.

2 159 Kč / ks
Výroba ukončena

Domácí bary se vrací na výsluní.  Eva Solo tedy v reakci na jejich vysokou popularitu zařadila do svého sortimentu moderní a vysoce kvalitní pomocníky, s jejichž pomocí si můžete vychutnat své oblíbené drinky v pohodlí vašeho domova. Vy i vaše návštěvy navíc jistě oceníte estetický vzhled , jenž už pouze doplňuje standardně vysokou kvalitu produktů dánské společnosti Eva Solo.

 

Zásobník na led Eva Solo je vyroben v luxusním funkčním designu . Ovládat jej můžete pouze jednou rukou. Speciálně navržené plastové víko s otvorem umožňuje snadné nabírání ledu – za pomoci malé nerezové naběračky. Odpadá tak manipulace s víkem.

 

Zásobník je vyroben z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli s dvojitou stěnou pro udržení ledu v chladu. Vakuum také zabraňuje kondenzaci vody na stole během servírování. Víko z černého plastu i zásobník se snadno čistí, lze je mýt v myčce nádobí.

Kód Kód: 822013
Jméno značky: EVA SOLO
Kategorie: Příslušenství do kuchyně
Záruka: 2 roky
Design: Tools Design
Barva / rozměry: Ø 15,5 cm, V 720 ml
Popis 1: leštěné
Popis 2: nerezová ušlechtilá ocel
Popis 3: plast
Popis 4: silikon
Popis 5: vhodné do myčky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

eva-solo-logo

 

Historie společnosti se datuje již od roku 1913, ale značka Eva měla svůj zásadní průlom v roce 1952 se strojem na krájení chleba a masa, který se stal klasikou designu. První z mnoha této dánské značky. Dnes jsou výrobky rozděleny do několika kolekcí, které jsou prodávány po celém světě. Podstata je však stále stejná: estetika, funkčnost a kvalita.

Jméno Eva Solo vidělo světlo světa roku 1997.  Dánská značka se skládá převážně z exkluzivních produktů pro domácnost. Klíčová slova jsou jednoduchost, odlišné čáry a vysoký stupeň funkčnosti. Mezi kategorie výrobků Eva Solo patří vaření, servírování a bydlení.