Stojan na 4 láhve vína broušený nerez

Neohodnoceno

Design od společnosti: ZACK


Praktický stojan na 4 láhve vína z nerezové oceli. Jistě bude dominantou vaší kuchyně.


Parametry produktu naleznete níže.

2 496 Kč / ks
Výroba ukončena

Praktický stojan na 4 láhve vína z nerezové oceli. Jistě bude dominantou vaší kuchyně.

  • Materiál: ušlechtilá ocel 18/10
  • Výška 41,5 cm
  • Šířka/hloubka: 16 cm
  • Pro 4 lahví
Kód Kód: 20557
Jméno značky: ZACK
Kategorie: Regály na víno, Regály na víno FONARE
Záruka: 2 roky
Modelová řada: FONARE
Modelová řada: FONARE
Výška: 41,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

zack-nerezove-designove-doplnky

 

Směr i trend udávající německá rodinná společnost ZACK, jejímž zakladatelem a do současné chvíle generálním ředitelem je pan Bernd Mackenroth, neustále dokazuje svými kolekcemi, že je právem považována za jednu z nejlepších značek v segmentu bytových doplňků z nerezové oceli.

#showmore#

 

Společnost se již mnoho let řadí mezi přední evropské poskytovatele specializovaných sortimentů z tohoto materiálu. Pan Mackenroth zaměstnává své vlastní designéry, jako jsou Gesa Meeder, René Kuntzag, Andreas Vater, Nora Burkhardt a Heico Linke . Nadčasové nerezové výrobky značky ZACK s tradicí od roku 1985 Vám vydrží po celé generace. Jsou vyrobeny z mimořádně kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/10, která má extrémní mechanické vlastnosti.

Nerez má obecně antiseptickou vlastnost, která se zvyšuje leštěním. Proto je nerez zdravotně nezávadná, snadno se udržuje a díky výborným mechanickým vlastnostem má velmi dobrou životnost v porovnání s chromovanými povrchy. Je navíc recyklovatelná, čímž se podstatně snižuje dopad jejího zpracování na životní prostředí.

 

V kolekci Zack naleznete především koupelnové doplňky jako nerezové poličky, háčky do koupelny, dávkovače mýdla, wc štětky, držáky na toaletní papír a profesionální stěrky na sklo. Zack se samozřejmě nezabývá jen koupelnou. Za zmínku jistě stojí i kvalitně zpracované etažéry, podnosy, cukřenky, regály na víno, ale i tabule na klíče, dveřní zarážky i věšáky na kabáty.