ručník pastelově modrý CARO

Neohodnoceno

Pro úžasně jemný pocit na pokožce: Dvoudílná sada wafelpiqué pro ručníky CARO v barvě Ashley Blue je vyrobena z čisté bavlny, je velmi savá a má jemný masážní účinek.

598 Kč / ks
Můžeme doručit do:
8.10.2020
Na objednání - většinou 14 dnů

Pro úžasně jemný pocit na pokožce: Dvoudílná sada wafelpiqué pro ručníky CARO v barvě Ashley Blue je vyrobena z čisté bavlny, je velmi savá a má jemný masážní účinek. Čerstvý modrý tón způsobuje, že se typická struktura tkaní stane jeho vlastní. Lze kombinovat s jinými barvami a dodává se jako osuška nebo osuška. Lze prát při 40 stupních.

Kód Kód: BM69183
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Ručníky, Ručníky CARO
Záruka: 2 roky
Modelová řada: CARO
Série: Blomus CARO
Barva: pastelová modrá
Materiál: Bavlna
Šířka/výška: 50x100 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.