!!! Zpříjemněte si tyto těžké dny - do odvolání máte dopravu zdarma na veškerý sortiment + ke každé objednávce nad 2 000,- dostanete jako dárek 50 g čistého vitamínu C pro posílení imunity !!!

Rychlovarné konvice

Bez kvalitní rychlovarné konvice se v dnešní době obejde pouze málokdo. Praktická rychlovarná konvice usnadní každodenní práci v kuchyni každému z nás...

Rychlovarné konvice

Přinášíme Vám nabídku zajímavých designových rychlovarných konvic, které se stanou Vaším každodenním společníkem.

Designové rychlovarné konvice značky Eva Solo

Nabízíme Vám designové rychlovarné konvice značky Eva Solo. Společnost Eva Solo se věnuje výrobě předmětů pro každodenní využití v domácnosti už desítky let. Přesto dokáže i nadále překvapovat dokonalými inovacemi. Rychlovarná konvice této značky je navíc velmi výkonná a praktická. I ona patří do rodiny nádob s drip-free okrajem z leštěné ušlechtilé nerezové oceli pro bezproblémové nalévání bez ukapávání. Je ideálním řešením pro rychlou přípravu instantní kávy nebo šálku čerstvého čaje. Konvice Eva Solo ohřívá vodu velmi rychle. Automaticky se vypne nejdéle do 20 vteřin po zahřátí vody na 98 °C. Integrované víko konvice umožňuje nalévání a vylévání vody bez nutnosti sejmutí víčka. Ideální pro milovníky designu a funkčnosti. Tato konvice se díky svým nesporným výhodám stane nedílnou součástí Vašeho života.

Cena

25995149
125995149

Značky

Položek k zobrazení: 3
Rychlovarná konvice 1,5 l černá, Eva Solo
Dárek Zdarma
Rychlovarná konvice 1,5 l bílá, Eva Solo
Dárek Zdarma
502740 Nordic kitchen electric kettle 1 HIGH
Dárek Zdarma
Rychlovarná konvice NORDIC 1,5l, Eva Solo
5 149 Kč
 
Na objednání - většinou 14 dnů
3 položek celkem