set 2 skleniček na pití zlatavé WAVE

Neohodnoceno

Nápojové sklenice WAVE v barvě Dull Gold mohou být použity k servírování vody, džusu, gin tonik nebo jiných nápojů ve velkém stylu.

567 Kč / ks
Můžeme doručit do:
5.2.2021
Na objednání - většinou 14 dnů

Nápojové sklenice WAVE v barvě Dull Gold mohou být použity k servírování vody, džusu, gin tonik nebo jiných nápojů ve velkém stylu. Ať už na stole, v baru nebo venku na terase, brýle jsou univerzální díky své jednoduché podobě a elegantnímu vzhledu. K dispozici jako sada 2. Lze mýt v myčce.

Kód Kód: BM64054
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Sklenice na víno, pivo, whiskey i koktejly, Sklenice na víno, pivo, whiskey i koktejly blomus WAVE
Záruka: 2 roky
Modelová řada: WAVE
Série: Blomus WAVE
Barva: zlatavá
Objem: 300 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

blomus-logo-domio

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.