Svícen PIEDRA 23,5 cm

Neohodnoceno

Svícen PIEDRA z čirého skla, matné nerezové oceli a polystonu můžete použít v interiéru i exteriéru. S použitím svíčky vytváří příjemné, tlumené světlo.

1 904 Kč / ks
Můžeme doručit do:
8.10.2020
Na objednání - většinou 14 dnů

Svícen PIEDRA z čirého skla, matné nerezové oceli a polystonu můžete použít v interiéru i exteriéru. S použitím svíčky vytváří příjemné, tlumené světlo.

Svícen PIEDRA:

  • Vyroben z čirého skla, matné nerezové oceli a umělého kamene Polystone
  • Rozměry svícnu: průměr 15,5 cm, výška 23,5 cm
  • Dodáván včetně velké svíčky o průměru 7 cm
Kód Kód: BM65274
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Svícny, Svícny PIEDRA
Záruka: 2 roky
Modelová řada: PIEDRA
Série: Blomus PIEDRA
Designér: Nicolai Fuhrmann
Barva / rozměry: Ø 15,5 cm, v 23,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.