Věšák na zeď, univerzální, malý, pískový

Neohodnoceno
Novinka
Věšák na zeď, univerzální, malý, pískový BLOMUS

Věšák pískové barvy vyrobený z práškově lakované oceli, lze použít nejen různými způsoby, ale také funguje jako konstrukční prvek na vaší zdi.

Spodní křivka může být použita k zavěšení více ramínek na kabáty nebo na pověšení šátků, zatímco horní křivka může být použita k věšení bund, čepic nebo tašek.

567 Kč / ks
Můžeme doručit do:
18.11.2020
Na objednání - většinou 14 dnů

Díky zakřivenému tvaru věšáku i obyčejný háček může působit jako velice zajímavá dekorace do interiéru.

Spodní křivka může být použita k zavěšení více ramínek na kabáty nebo na pověšení šátků, zatímco horní křivka může být použita k věšení bund, čepic nebo tašek.

Výsledkem je, že věšák vyrobený z práškově lakované oceli, lze použít nejen různými způsoby, ale také funguje jako konstrukční prvek na vaší zdi.

Věšák na šaty lze namontovat na zeď pomocí dvou kulatých dorazů s magnetickým krytem.

Montážní materiál je součástí balení.

K dispozici také ve dvou dalších verzích a barvách.

Design: kaschkasch Design Studio

  

Vlastnosti:

  • Rozměry: v.: 26 cm, š.: 14 cm
  • Materiál: lakovaná ocel
  • Barva: písková
  • Pestrá možnost využití 
  • Zajímavá dekorace do interiéru
Kód Kód: BM65916
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Věšáky na kabáty
Záruka: 2 roky
Modelová řada: CURL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

blomus-logo-domio

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.