Závěsný WC kartáč z nerezové oceli, Eva Solo

Neohodnoceno

Design od společnosti: EVA SOLO


Série Eva Solo Bath využívá jednoduchého, výrazného designu s vysokým stupněm funkčnosti všech výrobků. Je navržena tak, aby nezestárla a pomáhala při denních činnostech.

&n…


Parametry produktu naleznete níže.

2 587 Kč / ks
Můžeme doručit do:
10.9.2018
Skladem u výrobce. Dodací lhůta může být až 3 týdny!

Série Eva Solo Bath využívá jednoduchého, výrazného designu s vysokým stupněm funkčnosti všech výrobků. Je navržena tak, aby nezestárla a pomáhala při denních činnostech.

 

Závěsný WC kartáč z nerezové oceli Eva Solo má design založený na silném kontrastu mezi klasickým kuželovým tvarem nádoby a šikmou polohou rukojeti kartáče. Štětka je opatřena malým důmyslným krytem umístěným asi v polovině rukojeti. Plastová část drží kartáč v nádobě ve správném úhlu, zároveň také plní funkci hygienickou a estetickou. Díky možnosti zavěšení na zeď se prostor snadněji udržuje v čistotě.

 

V případě opotřebení je kartáčová hlavice vyměnitelná .

Kód Kód: 567789
Jméno výrobce: EVA SOLO
Kategorie: WC štětky
Záruka: 2 roky
Design: Tools Design
Série: Eva Solo Bath
Barva / rozměry: Ø 13,5 cm - 9,6 cm, v 22,4 cm
Popis 1: matné
Popis 2: nerezová ušlechtilá ocel
Popis 3: plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

eva solo barevne

Chcete pestřejší život?

Není žádným tajemstvím, že Eva solo vyrábí unikátní a esteticky příjemné produkty. Chlubí se celou řadou originálních produktů s novémi atraktivními barvami.

Více radosti?

Spousta produktů spojuje mladistvou inovativnost s dlouholetými zkušenostmi. Představují dokonalou kombinaci vzhledu a funkčnosti, které vám zaručeně budou dělat radost.

eva-solo-zivot-s-usmevem
eva-solo-ze-spravne-perspektivy

Nebo jen život ve správné perspektivě?

Její jednoduchost a jasné linie spojené s funkčností si zamilujete. S Eva Solo se začnete dívat na každodenní předměty, jako na předměty krásy.

HISTORIE ZNAČKY

eva-solo-logo

 

Eva Solo je dánská společnost, zabývající se návrhem a výrobou hezkých a vysoce funkcnich interiérových doplňků a kuchyňského náčiní.Je zde kladen důraz na estetické zpracování, funkčnost, vysokou kvalitu a životnost. Vybavení, které zaujme na pohled, je radostí ho používat, nebo prostě jen mít.Historie společnosti sahá až do roku 1913, ale skutečný průlom u značky Eva se odehrává až v roce 1952, kdy na trh přichází s legendárním kráječem na chléb a maso, který se stal designovou klasikou. Byl ze všech úplně první. Dnes jsou produkty rozděleny do několika typových řad a prodávají se po celém světě. Základní podstata zůstává však stejná - estetický vzhled, funkčnost a kvalita. Evě Solo bylo uděleno za jedinečný design výrobků již 150 prestižních ocenění, jako je Red Dot Award, iF product design nebo Good Design Award.