Lucerna závěsná, Eva Solo

Neohodnoceno

Design od společnosti: EVA SOLO


Eva Solo předvedla  střízlivý a vytříbený, typicky severský styl . Lucerna je lehká a vzdušná, vyrobena z kvalitního skla, nerezové oceli a silikonu.  Můžete…


Parametry produktu naleznete níže.

1 999 Kč / ks
Můžeme doručit do:
26.3.2019
Skladem (4 ks)

Eva Solo předvedla  střízlivý a vytříbený, typicky severský styl . Lucerna je lehká a vzdušná, vyrobena z kvalitního skla, nerezové oceli a silikonu.  Můžete ji zavěsit na strom nebo dveře  díky rukojeti z nerezové oceli, stejně tak ji můžete položit na stůl nebo na terasu. Vytváří magickou atmosféru během jídla nebo povídání s přáteli. Skleněná část chrání plamen před větrem, takže ani při větším větru svíčka nezhasíná.

 

Designéři Eva Solo ji opatřili mnoha příjemnými detaily, které usnadňují její používání a čištění.  Dno lucerny tvoří silikonový zachytávač skapaného vosku. Zatlačením z opačné strany jej snadno odstraníte.  Spodní část je perforovaná pro zajištění dostatku kyslíku pro spalování svíčky. Svíčka hoří rovnoměrně a nevytváří usazeniny na skle.

 

 

Lucerna Eva Solo ve stručnosti:

  • Vyrobena ze skla , leštěné nerezové oceli a silikonu
  • Rozměry: průměr 10 cm, výška 26,5 cm
  • Silikon pro zachytávání skapaného vosku snadno vyčistíte
  • Vhodná i na čajové svíčky
  • K dispozici ve stojící a závěsné variantě

 

 

V dnešní době, kdy jdou požadavky na vybavení domácností stále dopředu, stoupá i potřeba kvalitního designu pro exteriéry . Eva Solo proto přichází s řadou výrobků vhodných na terasu či zahradu. Jedním z nich je i Lucerna Eva Solo pro zpříjemnění atmosféry vašich večerů. Důmyslně funkční a stylové osvětlení, které dodá perfektní vzhled každé domácnosti.

Kód Kód: 567380
Jméno značky: EVA SOLO
Kategorie: Zahrada a hobby
Záruka: 2 roky
Design: Tools Design
Barva / rozměry: Ø 10 cm, v 26,5 cm
Popis 1: kvalitní sklo
Popis 2: leštěné
Popis 3: nerezová ušlechtilá ocel
Popis 4: silikon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

eva solo barevne

Chcete pestřejší život?

Není žádným tajemstvím, že Eva solo vyrábí unikátní a esteticky příjemné produkty. Chlubí se celou řadou originálních produktů s novémi atraktivními barvami.

Více radosti?

Spousta produktů spojuje mladistvou inovativnost s dlouholetými zkušenostmi. Představují dokonalou kombinaci vzhledu a funkčnosti, které vám zaručeně budou dělat radost.

eva-solo-zivot-s-usmevem
eva-solo-ze-spravne-perspektivy

Nebo jen život ve správné perspektivě?

Její jednoduchost a jasné linie spojené s funkčností si zamilujete. S Eva Solo se začnete dívat na každodenní předměty, jako na předměty krásy.

HISTORIE ZNAČKY

eva-solo-logo

 

Eva Solo je dánská společnost, zabývající se návrhem a výrobou hezkých a vysoce funkcnich interiérových doplňků a kuchyňského náčiní.Je zde kladen důraz na estetické zpracování, funkčnost, vysokou kvalitu a životnost. Vybavení, které zaujme na pohled, je radostí ho používat, nebo prostě jen mít.Historie společnosti sahá až do roku 1913, ale skutečný průlom u značky Eva se odehrává až v roce 1952, kdy na trh přichází s legendárním kráječem na chléb a maso, který se stal designovou klasikou. Byl ze všech úplně první. Dnes jsou produkty rozděleny do několika typových řad a prodávají se po celém světě. Základní podstata zůstává však stejná - estetický vzhled, funkčnost a kvalita. Evě Solo bylo uděleno za jedinečný design výrobků již 150 prestižních ocenění, jako je Red Dot Award, iF product design nebo Good Design Award.