Oboustranný grilovací plát, Eva Solo

Neohodnoceno

Design od společnosti: EVA SOLO


Oboustranný grilovací plát Eva Solo má multifunkční využití . Disponuje hladkou a vroubkovanou stranou. Vroubkovaná strana je vhodná především pro úpravu masa, ryb a zeleniny, zatí…


Parametry produktu naleznete níže.

3 649 Kč / ks
Můžeme doručit do:
28.3.2019
Skladem (1 ks)

Oboustranný grilovací plát Eva Solo má multifunkční využití . Disponuje hladkou a vroubkovanou stranou. Vroubkovaná strana je vhodná především pro úpravu masa, ryb a zeleniny, zatímco hladká strana je ideální pro míchaná vajíčka, palačinky nebo opékání slaniny. Litinový materiál snadno dosáhne rovnoměrného a rychlého rozpálení. Odkapávací otvor v kraji plotýnky zabrání stékání tekutin doprostřed grilu. Díky tomuto grilovacímu příslušenství si můžete na grilovací menu přidat jídla, která na gril obvykle "nepatří".

 

Litinový plát ve stručnosti:

 

  • Nové možnosti grilování
  • Oboustranné multifunkční použití
  • Vroubkovaná strana na  grilování masa,  ryb a zeleniny
  • Hladká strana  palačinky, smažená vejce, slanina a menší potraviny
  • Rychlé rozpálení a rovnoměrné rozložení tepla
  • Integrovaný odtokový otvor na okraji
  • Rozměry: délka 47,7 cm, šířka 20,4 cm, výška 1,67 cm
  • Smaltovaná litina
Kód Kód: 571102
Jméno značky: EVA SOLO
Kategorie: Zahrada a hobby
Záruka: 2 roky
Design: Tools Design
Barva / rozměry: d 47,7 cm, š 20,4 cm, v 1,67 cm
Popis 1: litina
Popis 2: smaltovaná povrchová vrstva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

eva solo barevne

Chcete pestřejší život?

Není žádným tajemstvím, že Eva solo vyrábí unikátní a esteticky příjemné produkty. Chlubí se celou řadou originálních produktů s novémi atraktivními barvami.

Více radosti?

Spousta produktů spojuje mladistvou inovativnost s dlouholetými zkušenostmi. Představují dokonalou kombinaci vzhledu a funkčnosti, které vám zaručeně budou dělat radost.

eva-solo-zivot-s-usmevem
eva-solo-ze-spravne-perspektivy

Nebo jen život ve správné perspektivě?

Její jednoduchost a jasné linie spojené s funkčností si zamilujete. S Eva Solo se začnete dívat na každodenní předměty, jako na předměty krásy.

HISTORIE ZNAČKY

eva-solo-logo

 

Eva Solo je dánská společnost, zabývající se návrhem a výrobou hezkých a vysoce funkcnich interiérových doplňků a kuchyňského náčiní.Je zde kladen důraz na estetické zpracování, funkčnost, vysokou kvalitu a životnost. Vybavení, které zaujme na pohled, je radostí ho používat, nebo prostě jen mít.Historie společnosti sahá až do roku 1913, ale skutečný průlom u značky Eva se odehrává až v roce 1952, kdy na trh přichází s legendárním kráječem na chléb a maso, který se stal designovou klasikou. Byl ze všech úplně první. Dnes jsou produkty rozděleny do několika typových řad a prodávají se po celém světě. Základní podstata zůstává však stejná - estetický vzhled, funkčnost a kvalita. Evě Solo bylo uděleno za jedinečný design výrobků již 150 prestižních ocenění, jako je Red Dot Award, iF product design nebo Good Design Award.