Zahradní svícen ATMO Ø 14 cm

Neohodnoceno

Zahradní svícen ATMO z matné nerezové oceli, skla a tvrdého dřeva je krásným doplňkem do vaší zahrady. Vykouzlí romantickou atmosféru. Hodí se pro letní i zimní období.

2 844 Kč / ks
Můžeme doručit do:
15.10.2020
Na objednání - většinou 14 dnů

Zahradní svícen ATMO z matné nerezové oceli, skla a tvrdého dřeva je krásným doplňkem do vaší zahrady. Vykouzlí romantickou atmosféru. Hodí se pro letní i zimní období.

Zahradní svícen ATMO:

  • Vyroben z kvalitní matné nerezové oceli, skla a tvrdého dřeva
  • Jeho průměr je 14 cm, výška 142,5 cm
  • Svícen lze zapíchnout do země
  • Pro tvrdé povrchy možnost přikoupení základny BASO
  • Dodáván s velkou svíčkou
Kód Kód: BM65399
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Zahradní louče, Zahradní louče ATMO
Záruka: 2 roky
Modelová řada: ATMO
Designér: Flöz Industrie Design
Barva / rozměry: Ø 14 cm, v 142,5 cm
Materiál: matné nerezová ušlechtilá ocel sklo tvrdé dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.