LSA INTERNATIONAL

Webová stránka značky: LSA INTERNATIONAL

 

ivalo-kontejner-s-drevenym-vikem-lsa-international

Tradice

Počátky LSA International byly položeny v bouřlivých šedesátých letech v Londýně, když se Janusz Lubkowski a jeho manželka Ewa uspěšně pokusili prosadit v novém obchodě Habitat Terence Conrana s tradičním pestrobarevným smaltovaným nádobím z rodného Polska.

design

Po založení společnosti s Tonym Saundersem se snažili využít úspěchu těchto smaltovaných produktů a Janusz prozkoumával další možnosti obchodu s výrobky z polské produkce. Porcelán zpracovávaný do obyčejného bílého nebo vzorovaného nádobí byl populární mezi zákazníky, kteří hledali praktický a moderní design.

jazz-sklenice-na-koktejly-lsa-international
lotta-sklenena-misa-s-jasanem--lsa-international

řemeslná zručnost

Její design dnes kultivuje identitu LSA International , dál rozvíjí vášeň jejího otce pro moderní design a tradiční řemeslo. Vedena kreativitou a inovativností na kterých byla společnost o začátku postavena a stále inspirována 5 původními materiály - sklem, porcelánem, kůží, dřevem a smaltovanou ocelí.

HISTORIE ZNAČKY

lsa-international-logo.p-2ng

 

Již více než 25 let britská firma Lubkowski Saunders & Associates (LSA) vytváří krásné a praktické výrobky pro domácnost, přičemž kombinuje tradiční materiály – sklo a porcelán – s výrazným současným designem. Výrobky značky LSA jsou moderní, stylové a inovativní a vycházejí vstříc touze zákazníků po dobře navržených, hodnotných výrobcích. Sídlo společnosti LSA, její výstavní prostory a sklad se nacházejí v Sunbury-on-Thames západně od Londýna a firma má dvě pobočky v Evropě a dceřinou společnost v USA. Firma má širokou spotřebitelskou základnu, která sahá od menších nezávislých butiků až po největší obchodní řetězce včetně předních velkoobchodníků, jako jsou společnosti Heals, Selfridges, Libertys a Conran Shop (Velká Británie), Illums (Kodaň), Lane Crawford (Hongkong) a Saks Fifth Avenue (USA).

 

 

 

Žádné produkty značky LSA INTERNATIONAL nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení