LSA INTERNATIONAL

Webová stránka značky: LSA INTERNATIONAL

 

ivalo-kontejner-s-drevenym-vikem-lsa-international

Tradice

Počátky LSA International byly položeny v bouřlivých šedesátých letech v Londýně, když se Janusz Lubkowski a jeho manželka Ewa uspěšně pokusili prosadit v novém obchodě Habitat Terence Conrana s tradičním pestrobarevným smaltovaným nádobím z rodného Polska.

design

Po založení společnosti s Tonym Saundersem se snažili využít úspěchu těchto smaltovaných produktů a Janusz prozkoumával další možnosti obchodu s výrobky z polské produkce. Porcelán zpracovávaný do obyčejného bílého nebo vzorovaného nádobí byl populární mezi zákazníky, kteří hledali praktický a moderní design.

jazz-sklenice-na-koktejly-lsa-international
lotta-sklenena-misa-s-jasanem--lsa-international

řemeslná zručnost

Její design dnes kultivuje identitu LSA International , dál rozvíjí vášeň jejího otce pro moderní design a tradiční řemeslo. Vedena kreativitou a inovativností na kterých byla společnost o začátku postavena a stále inspirována 5 původními materiály - sklem, porcelánem, kůží, dřevem a smaltovanou ocelí.

HISTORIE ZNAČKY

lsa-international-logo.p-2ng

 

Již více než 25 let britská firma Lubkowski Saunders & Associates (LSA) vytváří krásné a praktické výrobky pro domácnost, přičemž kombinuje tradiční materiály – sklo a porcelán – s výrazným současným designem. Výrobky značky LSA jsou moderní, stylové a inovativní a vycházejí vstříc touze zákazníků po dobře navržených, hodnotných výrobcích. Sídlo společnosti LSA, její výstavní prostory a sklad se nacházejí v Sunbury-on-Thames západně od Londýna a firma má dvě pobočky v Evropě a dceřinou společnost v USA. Firma má širokou spotřebitelskou základnu, která sahá od menších nezávislých butiků až po největší obchodní řetězce včetně předních velkoobchodníků, jako jsou společnosti Heals, Selfridges, Libertys a Conran Shop (Velká Británie), Illums (Kodaň), Lane Crawford (Hongkong) a Saks Fifth Avenue (USA).

 

 

 

Žádné produkty značky LSA INTERNATIONAL nebyly nalezeny...