ÜUTENSIL

Webová stránka značky: ÜUTENSIL

uutensil-logo

 

Zakladatel a designér üutensilu Gavin Reay se vydal na cesty o víkendu v květnový svátek svátků v rámci svého cíle na kole 1500 mil a navýšení 1 500 liber na charitativní Halow. Gavin Reay se připojil k bývalému řidiči Formule 1 Damon Hill na jízdě na kole pro charitativní potíže mladých lidí s učením Halow Tento poslední - šestý ročník akce - měl za 48 hodin absolvovat 250 mil.

#showmore#

 

Gavin se účastnil každý rok a je velmi blízko k dosažení cíle 1 500 liber. Charita, která počítá s bývalým řidičem Formule 1 Damonem Hillem za správce a zakládajícího člena (jeho syn Ollie je O v Halowu) - během šesti let zvýšila téměř 500 000 liber.

"Počasí nás před tím, než jsme vyrazili, trochu změnilo v zimu, ale to jen dělalo ještě zábavnější," řekl Gavin. „Už jsem měl velkou podporu od kolegů v tomto odvětví, ale jakékoli další dary by byly vděčně přijaty a všechny pomohou s vynikající prací, kterou Halow dělá, aby pomohla mladým lidem s poruchami učení žít nezávisle. „Halow je malá energetická skupina lidí, která významně mění mnoho mladých lidí a peníze, které získají z této akce, jde přímo do jejich práce. Vím, že mladí lidé v Hallowu mají z této akce také obrovské vzrušení. “

Žádné produkty značky ÜUTENSIL nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení