ÜUTENSIL

Webová stránka značky: ÜUTENSIL

 

uutensil-logo

 

Pokud vám značka zní trochu skandinávsky, tak se mýlíte. Üutensil je britská designová společnost, která vytváří vzrušující, inovativní a nepostradatelné kuchyňské soupravy, mezi které patří například elektrické míchadlo Stirr.

stouchadlo

Vzrušující a inovativní kuchyňské produkty.

Při vaření používají inovativní přístup, který umožňuje nové a lepší způsoby přípravy jídla. Tato přidaná hodnota mění praktický předmět našich domácností v nepostradatelné , ale i zábavné společníky, se kterými si užijete mnoho legrace a delikátních pokrmů.

Vývoj podpořený profesionály.

Na vývoji produktů značky Üutensil se podílejí profesionálové z britské kuchařské školy vaření. Každý produkt se snaží dotáhnout k maximální funkčnosti a jednoduchosti, což se jim nepochybně daří.

skrabka
elektricky-michac-stirr

Miliony prodaných kusů.

Výrobky této značky se prodávají po celém světě a prodeje se pohybují v milionových číslech. To znamená, že se jedná o zákazníky velice oblíbené produkty, které by neměly chybět ve výbavě žádného zapáleného kuchaře! Přispějte do této statistiky i vy a nechte si udělat každodenní život o něco jednodušší.

   

Držitel prestižních ocenění.

Üutensil mění všední způsob vaření v neobyčejný zážitek. Díky tomu mnoho jejich produktů získalo prestižní ocenění Reddot Award za inovaci a design. Nemůžeme opomenout jejich účast na exibicích v Muzeu designu.

cednik

Cena

699700
1699700
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem