ÜUTENSIL

Webová stránka značky: ÜUTENSIL

uutensil-logo

 

Zakladatel a designér üutensilu Gavin Reay se vydal na cesty o víkendu v květnový svátek svátků v rámci svého cíle na kole 1500 mil a navýšení 1 500 liber na charitativní Halow. Gavin Reay se připojil k bývalému řidiči Formule 1 Damon Hill na jízdě na kole pro charitativní potíže mladých lidí s učením Halow Tento poslední - šestý ročník akce - měl za 48 hodin absolvovat 250 mil.

#showmore#

 

Gavin se účastnil každý rok a je velmi blízko k dosažení cíle 1 500 liber. Charita, která počítá s bývalým řidičem Formule 1 Damonem Hillem za správce a zakládajícího člena (jeho syn Ollie je O v Halowu) - během šesti let zvýšila téměř 500 000 liber.

"Počasí nás před tím, než jsme vyrazili, trochu změnilo v zimu, ale to jen dělalo ještě zábavnější," řekl Gavin. „Už jsem měl velkou podporu od kolegů v tomto odvětví, ale jakékoli další dary by byly vděčně přijaty a všechny pomohou s vynikající prací, kterou Halow dělá, aby pomohla mladým lidem s poruchami učení žít nezávisle. „Halow je malá energetická skupina lidí, která významně mění mnoho mladých lidí a peníze, které získají z této akce, jde přímo do jejich práce. Vím, že mladí lidé v Hallowu mají z této akce také obrovské vzrušení. “

Žádné produkty značky ÜUTENSIL nebyly nalezeny...