Souprava na cukr a mléko/smetanu, Eva Solo

Neohodnoceno

Design od společnosti: EVA SOLO


Excelujte při servírování ranní kávy či odpoledního čaje. Se soupravou na cukr a mléko/smetanu Eva Solo dosáhnete jedinečného estetického zážitku. Nádobky jsou zmenšeninami Kávovaru Eva Solo a Tea …


Parametry produktu naleznete níže.

1 559 Kč / ks
Můžeme doručit do:
28.2.2019
Skladem (5 ks)

Excelujte při servírování ranní kávy či odpoledního čaje. Se soupravou na cukr a mléko/smetanu Eva Solo dosáhnete jedinečného estetického zážitku. Nádobky jsou zmenšeninami Kávovaru Eva Solo a Tea makeru Eva Solo. I zde byl využit naprosto dokonalý funkční design.

 

O soupravě na cukr a mléko/smetanu Eva Solo:

  • Nádobky jsou vyrobeny z borokřemičitého skla zvládajícího vysoké teploty v myčce i mikrovlnné troubě, nerezové oceli a pryže.
  • Stejně jako u dalších výrobků Eva Solo byl i zde použita nerezová nálevka bez ukapávání.
  • Po sejmutí víčka můžete nádobku s mlékem vložit do mikrovlnné trouby, ohřát a připravit si domácí café latte nebo cappuccino .
  • Zbyde-li vám nějaké mléko v nádobce, zakryjte ji dodávaným silikonovým víčkem a uchovejte v lednici. Mléko v lednici nenačichne.
  • Dávkovač cukru je opatřen chytrým mechanismem. Při jeho obrácení vysypete do kávy vždy jen množství cukru o velikosti kávové lžičky . Nemusíte se proto bát, že si svůj oblíbený nápoj přesladíte.
  • Produkt získal ocenění za design: iF product design awardRed Dot Design Award .
Kód Kód: 567545
Jméno značky: EVA SOLO
Kategorie: Cukřenky & dávkovače cukru
Záruka: 2 roky
Design: Tools Design
Barva / rozměry: Ø 8 cm, v 16 cm, V 0,25 l
Popis 1: kvalitní sklo
Popis 2: nerezová ušlechtilá ocel
Popis 3: plast
Popis 4: pryž
Popis 5: vhodné do mikrovlnné trouby
Popis 6: vhodné do myčky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

eva solo barevne

Chcete pestřejší život?

Není žádným tajemstvím, že Eva solo vyrábí unikátní a esteticky příjemné produkty. Chlubí se celou řadou originálních produktů s novémi atraktivními barvami.

Více radosti?

Spousta produktů spojuje mladistvou inovativnost s dlouholetými zkušenostmi. Představují dokonalou kombinaci vzhledu a funkčnosti, které vám zaručeně budou dělat radost.

eva-solo-zivot-s-usmevem
eva-solo-ze-spravne-perspektivy

Nebo jen život ve správné perspektivě?

Její jednoduchost a jasné linie spojené s funkčností si zamilujete. S Eva Solo se začnete dívat na každodenní předměty, jako na předměty krásy.

HISTORIE ZNAČKY

eva-solo-logo

 

Eva Solo je dánská společnost, zabývající se návrhem a výrobou hezkých a vysoce funkcnich interiérových doplňků a kuchyňského náčiní.Je zde kladen důraz na estetické zpracování, funkčnost, vysokou kvalitu a životnost. Vybavení, které zaujme na pohled, je radostí ho používat, nebo prostě jen mít.Historie společnosti sahá až do roku 1913, ale skutečný průlom u značky Eva se odehrává až v roce 1952, kdy na trh přichází s legendárním kráječem na chléb a maso, který se stal designovou klasikou. Byl ze všech úplně první. Dnes jsou produkty rozděleny do několika typových řad a prodávají se po celém světě. Základní podstata zůstává však stejná - estetický vzhled, funkčnost a kvalita. Evě Solo bylo uděleno za jedinečný design výrobků již 150 prestižních ocenění, jako je Red Dot Award, iF product design nebo Good Design Award.