Pánve nepřilnavé

Nejprodávanější

GreenPan PREMIERE IND pánev 30 cm nerez/keramika
 
2 790 Kč / ks
GreenPan PREMIERE IND pánev 28 cm nerez/keramika
 
2 620 Kč / ks
GreenPan PREMIERE IND pánev 24 cm nerez/keramika
 
2 370 Kč / ks
GreenPan PREMIERE IND pánev 20 cm nerez/keramika
 
1 950 Kč / ks
GreenPan SMART SET 2ks pánve 20 cm + 28 cm  hliník/keramika
 
2 280 Kč / ks
GreenPan SMART IND pánev 28 cm hliník/keramika
 
1 290 Kč / ks
GreenPan SMART IND pánev 24 cm hliník/keramika
 
1 090 Kč / ks
GreenPan SMART IND pánev 20 cm hliník/keramika
 
990 Kč / ks
8 položek celkem

Cena

9902790
19902790

Značky

Položek k zobrazení: 8

Správná pánev je základem každé kuchyně. Nemělo by se na ní šetřit, vždyť se podílí na kvalitě připravovaného pokrmu. Pánev si tedy nekupujte podle ceny, ale podle jejích vlastností. Investujte například do pánví s technologií Slip-Let®, kterou se pyšní většina pánví v nabídce. Technologie Slip-Let® umožňuje přípravu zdravějších pokrmů za použití menšího množství tuku. Při výběru pánve je důležitý i materiál, z něhož je pánev vyrobená. Stále větší oblíbenosti se těší keramické kuchyňské pánve, zájem roste i o kvalitní wok pánve. Která je lepší, do které investovat?..

Keramické pánve

Nepřilnavý povrch a vysoká odolnost proti poškrábání při běžném vaření. To jsou hlavní vlastnosti keramických pánví, které jsou dnes často pořizovány do moderních kuchyní. Udělá radost nejen vám, ale také vašim blízkým.

Wok pánve

Kvalitní wok pánev znáte díky čínským kuchařům, kteří ji zpropagovali po celém světě. Wok pánev je univerzální kuchyňská nádoba, která má široké i hluboké dno. Ideální je pro přípravu všech možných pokrmů. Připravíte na ní jak typické asijské pokrmy, tak českou klasiku.

Měděné pánve

Měď je trendy! Pořiďte si proto měděnou pánev, která je označována za luxusní nádobí. Má vysokou estetickou hodnotu, navíc skvěle hospodaří s teplem, tudíž vám dlouhodobě ušetří náklady na energie.

Nerezové pánve

Máte ve své kuchyni nerezové spotřebiče? Přidejte k nim i nerezovou pánev, která je vhodná ke každodennímu použití. Je ideální hlavně pro vaření při vysokých teplotách.