Servírovací mísy a tácy

Nabízíme Vám širokou nabídku táců a mís, které se skvěle hodí do každé kuchyně. Stačí si pouze vybrat, které z námi nabízených nejvíce upotřebíte...

Mísy a tácy

Přinášíme Vám širokou nabídku praktických a originálních táců a mís, které se hodí do každé kuchyně.

Litinové mísy

Vybírat můžete například z varianty chladného tmavého odstínu a masivního materiálu servírovacích mís ONO, které skvěle reprezentují podstatu severského designu. Mísy jsou dostupné v několika velikostech pro každý chod. Přírodní litinu můžete na stole doplnit o talíře v přírodních tónech nebo doplňky ze dřeva.

Betonové mísy

Dále Vás může zaujmout dekorační mísa MOON, která má velmi autentický betonový vzhled. Vyrobena je ale z nenáročného kompozitního materiálu polystonu. Tři dostupné velikosti nabízejí prostor pro vytváření kompozic dle vaší fantazie a vkusu.

Kameninové mísy

Opomenout nesmíte také mísu ze série Globe se třemi nožkami pro dokonalou stabilitu, která je vyrobena z odolné kameniny. Vyvážený design oblých tvarů a použití přírodního materiálu přímo lákají k použití. Charakteristický tvar inspirovaný tvarem glóbu přitahuje pozornost, jemné pastelové barvy pak příjemně ladí s moderním interiérem.

Nerezové mísy

Lesklá nerezová mísa na pochutiny bude nedílnou součástí každé vaší oslavy.

Firma ZACK je prémiovou evropskou značkou, specializující se na produkty z nerezové oceli v segmentu designových bytových doplňků. Zack má rozsáhlou kolekci doplňků, čítající přes čtyři sta výrobků pro každou příležitost, každou náladu a každý prostor.

Dřevěné tácy

Minimalistický tác BORDA je vyroben z masivního dubového dřeva. Dobře vám poslouží nejen k efektnímu servírování ale i jako krásná dekorace.

Cena

1323307
11323307

Značky

Modelová řada

Položek k zobrazení: 124
Novinka
Novinka
Malá miska Earth Black 13 cm 200 ml
185 Kč / ks
 
Těšíme se (2 ks)
Novinka
Sushi set Navy & White UME Design 6 ks
Sushi set UME Design obsahuje 2 talíře na sushi, 2 misky na sójovou omáčku a 2 páry jídelních hůlek z odolného dřeva. Keramika je dovezena přímo z Japonska. Je vhodná do myčky na nádobí i do mikrovlnné trouby.
1 320 Kč / ks
 
Těšíme se
Novinka
Oválný talíř Sky Blue 18 cm
343 Kč / ks
 
Těšíme se
Novinka
Udon mísa Nin-Rin 20 cm 900 ml
343 Kč / ks
 
Těšíme se
Novinka
Novinka
Novinka
Novinka
Miska Sky Blue 15 cm 700 ml
422 Kč / ks
 
Těšíme se
Novinka
Novinka
miska porcelánová malá světle šedá RO
217 Kč / ks
 
Na objednání - většinou 14 dnů
Novinka
Novinka
Střední podnos cínový
1 235 Kč / ks
 
Na objednání - většinou 14 dnů
Střední miska cínová
458 Kč / ks
 
Na objednání - většinou 14 dnů
Nahoru
Další produkty
124 položek celkem