Zapékací mísy

Praktická zapékací mísa je nedílnou součástí každé kuchyně. Zapékací mísa Vám zajistí rychlou a snadnou přípravu jakéhokoliv pokrmu a jeho následné servírování. Tyto mísy Vám nabízíme v nejrůznějším provedení, tvaru, velikosti i materiálu. Stačí si tedy pouze vybrat, jaká zapékací mísa by se pro Vaše kulinářské dovednosti nejvíce hodila. Z jakých zapékacích mís lze vybírat? ..

Porcelánové zapékací mísy

Porcelánové zapékací mísy jsou vyrobeny ze skvostného bílého Legio® porcelánu, který je vyroben s čistými liniemi z kvalitního glazovaného porcelánu. Díky kvalitě materiálu je nádobí  vhodné pro použití v troubě, mikrovlnné troubě, či mrazáku. Každá hospodyně jistě ocení to, že  všechen porcelán Legio® lze mýt v myčce.

Hliníkové zapékací mísy

Hliníkové zapékací mísy jsou vyrobeny z litého hliníku s nelepivým povlakem Slip-Let®. Tento hliník je ideálním materiálem pro vedení tepla, protože teplo je distribuováno rovnoměrně, tak rychle v celé pánvi dosáhnete rovnoměrného výsledku. Praktický nepřilnavý povrch těchto zapékacích mís umožňuje, aby se pokrm nepřipaloval. Při práci s hliníkovou zapékací mísou je nejlepší použít dřevěné nebo silikonové naběračky, aby nedošlo k poškození povrchu. I přestože lze hliníkové zapékací mísy umývat v myčce, pro prodloužení životnosti doporučujeme umývat nádobí ručně teplou vodou a jemným mycím prostředkem na mytí nádobí.

Vyberte si vhodnou zapékací mísu i Vy.

Cena

6462699
16462699

Značky

Položek k zobrazení: 10
10 položek celkem