!!! Zpříjemněte si tyto těžké dny - do odvolání máte dopravu zdarma na veškerý sortiment + ke každé objednávce nad 2 000,- dostanete jako dárek 50 g čistého vitamínu C pro posílení imunity !!!

Formy na koláče

Sbíhají se vám sliny při představě chutného sladkého pečiva? Formy na koláče jsou velice praktickými cukrářskými potřebami, které budete v kuchyni využívat téměř neustále. Například plech na pečení poslouží stejně dobře na sladkou buchtu, jako se hodí na domácí pizzu. Na výběr je spousty druhů a typů forem – na bábovky, dorty i na slané pečivo. Liší se zejména tvarem, protože každá laskomina má svůj typický vzhled. Rozdíl mezi nimi nejdeme také v materiálu a jeho schopnosti daný typ těsta dobře vyklopit. ..

Kulaté formy

Nejběžnějším typem formy je kulatý tvar. V nízkém provedení se jedná o formu na koláče, ve vyšším zase o formu na dort. Pokud chcete vytvořit dort patrový, můžete si zakoupit více rozměrů dortových forem a hotové korpusy pak skládat na sebe.

Hranaté formy

Po kruhových formách tu máme hranatý tvar neboli formy na chleba. Jejich využití je však mnohem širší. Hodí se i jako forma na pečení sladkého pečiva s netradičním a originálním tvarem. Hranaté formy velice oceňují cukráři, kteří tvoří trojrozměrné dorty. Díky tomuto nádobí nyní máte možnost si upéct takto originální kousek i u vás doma.

Formy na bábovky

Když si představíte typickou bábovku, je krásně kulatá a vysoká. Přesně tento tvar vzniká díky formě na bábovku, která má uprostřed mezeru a těsto se lije do kruhového obvodu. Praktická možnost zvětšení a zmenšení průměru přes páčku zajistí, že bude vyndávání buchty hračka.

Cena

3871619
13871619

Značky

Položek k zobrazení: 10
Forma na pečení velká 3,0l; Eva Trio
517 Kč
 
Na objednání - většinou 14 dnů
Forma na dort šedá velká 26 cm, Eva Trio
644 Kč
 
Na objednání - většinou 14 dnů
Forma na dort šedá malá 24 cm, Eva Trio
515 Kč
 
Na objednání - většinou 14 dnů
Forma na chléb 3,3l velká, Eva Trio
1 290 Kč
 
Na objednání - většinou 14 dnů
Forma na chléb 2,0l střední Eva Trio
Upéct si svůj domácí chléb je tak trošku rituál, na který musíte být dobře vybaveni. Základem je samozřejmě kvalitní forma na chléb.
1 290 Kč
 
Na objednání - většinou 14 dnů
Forma na chléb 1,85l malá Eva Trio
1 290 Kč
 
Na objednání - většinou 14 dnů
Pečící forma nepřilnavá, 24 cm, Eva Trio
904 Kč
 
Na objednání - většinou 14 dnů
Forma na koláč Legio OE 24 cm, Eva Solo
1 619 Kč
 
Na objednání - většinou 14 dnů
10 položek celkem