Výhody nákupu

  5 z 5 hvězdiček od našich zákazníků

Naši zákazníci jsou s námi maximálně spokojení. Ať už se jedná o kvalitu zboží, zákaznický servis nebo rychlost doručení. Přesvědčte se sami a přečtěte si, co o nás zákazníci píší - HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ . Přidejte se k nim i vy ;-) . 

 

  Více než 3 000 výdejních míst

Díky spojení se společností Zásilkovna vám můžeme nabídnout více než 2 000 výdejních míst po celé České republice. Výdejní místo skutečně máte na každém rohu. Není samozřejmě také problém doručovat zboží pomocí Zásilkovny i na Slovensko.

 

   30 dní na vrácení zboží

Potřebujete si zboží prohlédnout skutečně na živo a bojíte se objednávat online. Není problém. Naše zboží si v klidu prohlédněte doma a do měsíce nám ho můžete případně vrátit. Tuto službu máme zavedenou opravdu jen pro vaše maximální pohodlí. Naše produkty si zamilujete :-) . 

 

  Již 10 let na trhu

Na trhu působíme již více než 10 let. Za tu dobu máme již desítky tisíc spokojených zákazníků. Maximálně se snažíme také o osobní přístup.

  Rychlá zákaznická podpora

Ne vždy musí popisek obsahovat všechny potřebné informace a ne vždy musí být množství fotek dostatečné. Určitě neváhejte a kontaktujete nás telefonicky, mailem nebo na chatu. Rádi Vám poradíme s výběrem zboží nebo doplníme informace.