Popelníky

Popelníky jsou neodmyslitelnou potřebou všech kuřáků. Přinášíme Vám proto širokou nabídku designových a originálních popelníků, ze které si vybere opravdu každý...

Nerezové popelníky

Nabízíme Vám širokou nabídku nerezových popelníků, jakými jsou například designové popelníky, nebo popelníky s ochranou klapkou.

Designové popelníky

Vybírat můžete například z popelníku MARY, který je vyroben z matné nerezové oceli v nadčasovém, čistém designu. Zvednete-li horní díl popelníku, sesype se popel i s nedopalky do spodní části, kde bude skrytý vašim očím. Zároveň zabráníte polétávání popela.

Popelníky s klapkou

Dále například z popelníku s klapkou PATTY, který je vyroben z matné nerezové oceli. Pomocí rafinovaného mechanismu schováte zbytky cigaret a popel dovnitř popelníku, čímž se zabrání jeho polétávání. Vhodný pro použití především venku na zahradě či terase.

Cena

4261599
14261599

Značky

Položek k zobrazení: 6
1 369 Kč
 
Na objednání - většinou 14 dnů
1 599 Kč
 
Skladem (2 ks)
453 Kč
 
Na objednání - většinou 14 dnů
426 Kč
 
Na objednání - většinou 14 dnů
Popelník MARY   je vyroben z matné nerezové oceli v nadčasovém, čistém designu. Zvednete-li horní díl popelníku, sesype se popel i s nedopalky do spodní části, kde bude skrytý vašim očím. Zároveň zabráníte polétávání popela.
896 Kč
 
Na objednání - většinou 14 dnů
1 420 Kč
 
Na objednání - většinou 14 dnů
6 položek celkem