Dávkovače na mýdla

Dávkovače mýdla nejsou pouze nezbytnou výbavou každé koupelny, ale mohou se stát také zajímavým a stylovým kouskem každého interiéru. Nabízíme Vám širokou nabídku designových a originálních dávkovačů na mýdlo, ze kterých si jistě vybere úplně každý...

Dávkovače na mýdlo

Nabízíme Vám širokou nabídku praktických dávkovačů na mýdlo. Vybírat můžete z nerezových dávkovačů, které jsou Vám nabízeny ve variantách stojacích, nebo s uchycením na zeď.

Nerezové dávkovače na mýdlo

Vybírat můžete z kvalitních dávkovačů na mýdlo od firmy ZACK, které budou neocenitelným pomocníkem Vaší domácnosti. Firma ZACK je prémiovou evropskou značkou, specializující se na produkty z nerezové oceli v segmentu designových bytových doplňků. Dále můžete vybírat také z dávkovačů tekutého mýdla UNO, který je elegantním doplňkem do Vaší koupelny. Je vyroben z matné nerezové oceli a kvalitní gumy.

Toto je však pouze malá ukázka toho, co je obsahem námi nabízeného zboží. Stačí si pouze vybrat.

Cena

7772519
17772519

Značky

Položek k zobrazení: 49
Tento   dávkovač mýdla v elegantní matné taupe barvě   se může pochlubit jedinečným designem, praktičností, funkčním provedením a jednoduchou údržbou. Kolekce produktů do koupelny SONO je   inspirována posledními trendy   a snadno s ní změníte vzhled celé koupelny.
852 Kč
 
Na objednání - většinou 14 dnů
852 Kč
 
Na objednání - většinou 14 dnů
777 Kč
 
Na objednání - většinou 14 dnů
2 009 Kč
 
Na objednání - většinou 14 dnů
1 619 Kč
 
Skladem (4 ks)
1 719 Kč
 
Na objednání - většinou 14 dnů
1 712 Kč
 
Na objednání - většinou 14 dnů
Nahoru
Další produkty
49 položek celkem