Grily a příslušenství

Přinášíme Vám velmi širokou nabídku grilů a jejich příslušenství. Stačí si pouze vybrat...

Proč si pořídit gril?

V dnešní době, kdy jdou požadavky na vybavení domácností stále dopředu, stoupá i potřeba kvalitního designu pro exteriéry. Eva Solo proto přichází s řadou výrobků vhodných na terasu, či zahradu.

Grily

Jedním z nich je multifunkční gril Charcoal Eva Solo. Pořídit si můžete také oboustranný grilovací plát Eva Solo, který má multifunkční využití. Disponuje hladkou a vroubkovanou stranou. Vroubkovaná strana je vhodná především pro úpravu masa, ryb a zeleniny, zatímco hladká strana je ideální pro míchaná vajíčka, palačinky nebo opékání slaniny. Litinový materiál snadno dosáhne rovnoměrného a rychlého rozpálení. Odkapávací otvor v kraji plotýnky zabrání stékání tekutin doprostřed grilu. Díky tomuto grilovacímu příslušenství si můžete na grilovací menu přidat jídla, která na gril obvykle "nepatří". Zajímavou možností je stolní gril od Eva Solo, který se snadno přenáší.

Příslušenství

Z kategorie příslušenství si můžete pořídit například Silikonovou mašlovačku na grilování dánské společnosti Eva Solo z kovu a černého silikonu, která je určena pro potírání masa či zeleniny marinádou v průběhu samotného grilování. Rukojeť mašlovačky je pohodlná na uchopení, její prodloužená délka chrání ruce před případných popálením.

Cena

64912179
164912179

Značky

Modelová řada

Položek k zobrazení: 3
Ohniště CALURA
Dárek Zdarma
Ohniště CALURA
12 179 Kč
 
Skladem (1 ks)
Pečicí pizza kámen na gril, Eva Solo
1 169 Kč –15 %
3 položek celkem