O Domiu

Vznik Domia

Vzhledem k mému působení v E-commerce jsem hodně spolupracoval s majiteli e-shopů. Postupem času mi docházelo, že se velmi málo klade důraz na zákaznickou spokojenost. Chtěl jsem vytvořit e-shop, který bude skutečně ručit za kvalitu zboží, za způsob přepravy a hlavně, který bude každodenní inspirací. V době založení jsem zrovna stavěl dům a přemýšlel nad vybavením. Chtěl jsem pouze kvalitní a designové zboží. Právě proto jsem si ke spolupráci vybral renomované značky Zack, Eva Solo, Blomus, Basium Coffee a podobné. Mým velkým přáním je, aby nákup těchto prémiových značek byl opravdovým a bezchybným zážitkem.

duraz-na-detail-domio

Důraz na detail

Ať už se jedná o samotný výběr produktů, kvalitní fotografie, způsob balení nebo zákaznickou podporu, je naším hlavním cílem spokojenost zákazníka. Jedinečné potřeby každého zákazníka jsou pro nás to hlavní. A vaše spokojenost a přízeň naší největší odměnou.

kancelar_domio_mensi

 

Slovo závěrem

Věřím, že si nákup užijete a doufám, že se rádi a s důvěrou vrátíte...
Jan Daněček

podpis-domio

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení