Kávovar CafeSolo 1,0 l antracitový, Eva Solo

Neohodnoceno

Design od společnosti: EVA SOLO


Zažijte originální chuť kávy s Kávovarem CafeSolo:

  • Na nádobu nasaďte izolační potah v kombinaci neoprenu a vlny. Ten zaručí, že káva vydrží až 30 minut teplá.

  • Parametry produktu naleznete níže.

1 999 Kč / ks
Výroba ukončena

Zažijte originální chuť kávy s Kávovarem CafeSolo:

  • Na nádobu nasaďte izolační potah v kombinaci neoprenu a vlny. Ten zaručí, že káva vydrží až 30 minut teplá.
  • Nasypte mletou kávu a přelijte vřící vodou.
  • Zamíchejte přiloženou lžící.
  • Umístěte filtrační trychtýř, abyste při pozdějším nalévání zachytili kávovou sedlinu.
  • Nechte kávu po dobu 4 minut louhovat.
  • Při servírování se automaticky otevře vyklápěcí víčko.
  • Díky patentovanému drip-free okraji neukápnete.
  • Produkt získal prestižní ocenění za design: GOOD DESIGN AWARD .

 

Všechny části lze mýt v myčce kromě neoprenového obalu se zipem (Průmyslový design Excellence Award). Doporučujeme praní v pračce na 30 stupňů Celsia.

Kód Kód: 567667
Jméno značky: EVA SOLO
Kategorie: Kávovary, tea makery
Záruka: 2 roky
Design: Tools Design
Série: CafeSolo
Barva / rozměry: antracitová / Ø 12 cm, v 23,5 cm, V 1,0 l
Popis 1: leštěné
Popis 2: nerezová ušlechtilá ocel
Popis 3: vhodné do myčky
Popis 4: neopren s vlnou
Popis 5: borosilikátové sklo
Popis 6: odolá teplotám od -70 do +530 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Dobrý design je všechno!

Design není jen o vnějších vystoupeních. Design je kombinací estetiky, funkčnosti a výběru materiálu. A dobrý design produkuje krásné produkty, které je radost používat i vlastnit. Eva Solo spolupracuje s designéry, kteří vynikají v rámci svých oborů, a v průběhu let jejich výrobky získaly více než 150 dánských a mezinárodních ocenění za design. Patří mezi ně například Red Dot Award, iF product design nebo Good Design Award. Dobrý design je prostě srdcem všeho, co dělají.

Firma se snaží, aby byl každý jednotlivý výrobek založen na vynikající myšlence, která umocní moderní domov. Nezajímá se o vývoj produktů, které plní stejné funkce jako mnoho jiných. Vždy se snaží docílit něčeho neobvyklého a tím posunout své hranice. Tímto se zapisují do skandinávské tradice designu. Tato tradice není o konkrétním vzhledu nebo stylu, ale o směru, který vytvořili architekti a inženýři tím, že posunuli hranice z hlediska materiálů, výrobních metod, funkčnosti a estetiky.

eva solo barevne

Chcete pestřejší život?

Není žádným tajemstvím, že Eva solo vyrábí unikátní a esteticky příjemné produkty. Chlubí se celou řadou originálních produktů s atraktivními barvami, které vám příjemným způsobem zpestří život. Z široké kolekce si svého favorita vybere opravdu každý. Přestaňte žít nudně, začněte zvesela!

Více radosti?

Spousta produktů spojuje mladistvou inovativnost s mnohaletými zkušenostmi. Představují dokonalou kombinaci estetické přitažlivosti, funkčnosti a vysoké kvality. Tato léty vytříbená kombinace vám bude každodenně vytvářet úsměv na tváři! 

eva-solo-zivot-s-usmevem
eva-solo-ze-spravne-perspektivy

Nebo jen život ve správné perspektivě?

Její jednoduchost a jasné linie spojené s funkčností si zamilujete. S Eva Solo se začnete dívat na každodenní předměty, jako na předměty krásy.

VÍCE NEŽ 100 LET DÁNSKÉHO DESIGNU
eva-solo-logo

 

Historie společnosti se datuje již od roku 1913, ale značka Eva měla svůj zásadní průlom v roce 1952 se strojem na krájení chleba a masa, který se stal klasikou designu. První z mnoha této dánské značky. Dnes jsou výrobky rozděleny do několika kolekcí, které jsou prodávány po celém světě. Podstata je však stále stejná: estetika, funkčnost a kvalita.

Jméno Eva Solo vidělo světlo světa roku 1997.  Dánská značka se skládá převážně z exkluzivních produktů pro domácnost. Klíčová slova jsou jednoduchost, odlišné čáry a vysoký stupeň funkčnosti. Mezi kategorie výrobků Eva Solo patří vaření, servírování a bydlení.