Stojan na deštníky SYMBOLO matný nerez

Neohodnoceno

Stojan na deštníky SYMBOLO vyrobený z matné nerezové oceli je vhodný do haly či kanceláře. Snadno vyřeší problém vašich hostů či klientů, kam uložit mokrý deštník.

2 844 Kč / ks
Můžeme doručit do:
24.8.2020
Na objednání - většinou 14 dnů

Stojan na deštníky SYMBOLO vyrobený z matné nerezové oceli je vhodný do haly či kanceláře. Snadno vyřeší problém vašich hostů či klientů, kam uložit mokrý deštník.

Koš na papír SYMBOLO ve stručnosti:

  • Vyroben z matné nerezové oceli
  • Rozměry: průměr 25 cm, výška 50 cm
Kód Kód: BM68043
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Stojany na deštníky, Stojany na deštníky SYMBOLO
Záruka: 2 roky
Modelová řada: SYMBOLO
Série: Blomus SYMBOLO
Barva / rozměry: Ø 25 cm, v 50 cm, hmotnost 2,68 kg
Materiál: matné nerezová ušlechtilá ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.