BASIUM COFFEE

Webová stránka značky: BASIUM COFFEE

basium-coffee-logo

 

Basium Coffee je prémiová značka kávy nejvyšší kvality. Káva je vždy čerstvě pražená před odesláním. Vybrat si můžete buď z odrůdy Brazílie Santos nebo Guatemala Tres Maria.

Brazílie Santos

Brazílie je největší producent kávy na světě a brazilské kávy také patří k těm nejkvalitnějším. Dle tradice pocházejí současné kávovníky z prvních zrn propašovaných do země z Francouzské Guyany. Pěstují se v ideálních klimatických podmínkách ve výšce od 800 do 1 400 m. n. m. a 75 % z nich vyrůstá na pozemcích drobných pěstitelů. Čerstvá káva Santos se vyznačuje vyváženým tělem, plností a lehce ovocnou chutí s podtóny oříšků a kořeněné čokolády.

Guatemala Tres Maria

V oblasti Huehuetenango, kde horké a vlhké mexické proudy přispívají k vysoké vlhkosti vzduchu i v nadmořských výškách blížících se 2 000 m. n. m., pečují tamní pěstitelé o kávovníky, které podle znalců plodí jednu z nejlepších káv světa. Sladkou, vyváženou a příjemně navinulou guatemalskou Tres Maria.

Cena

59199
159199
brazilie zrnkova
249 Kč –20 %
Tip do kanceláře Tip na dárek Bestseller
guatemala mleta
249 Kč –20 %
Tip do kanceláře Tip na dárek
brazilie mleta
249 Kč –20 %
Tip do kanceláře Tip na dárek
guatemala zrnkova
249 Kč –20 %
Tip do kanceláře Tip na dárek
Basium Coffee Guatemala Tres Maria zrnková 250g
Naprostá komplexnost chutí doplněná o příchuť hořké čokolády přímo z Guatemaly. Vyjimečná chuť čerstvě upražené kávy, kterou si prostě zamilujete. Sladkost: 3 ze 3 Acidita: 2 ze 3 Tělo: 3 ze 3
199 Kč
 
Skladem (6 ks)
5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem