CLAP DESIGN

clap design logo

Zakladatelé a autoři značky Clap Design jsou Lukáš Pejchal a Václav Čajánek, kteří se s hlavami plnými nápadů potkali v Praze a plnou parou se pustili do podnikání.

Jsme milovníci dobrého designu, který vnímáme jako propojení skvělého vzhledu a funkce. Většinu produktů navrhujeme sami nebo ve spolupráci s renomovanými českými designéry jako je prof. arch. Jiří Pelcl. 

#showmore#

 

Na trhu jsme od roku 2017, daří se nám poměrně rychle růst a snažíme se expandovat i mimo českou kotlinu, kromě obchodů nás tak najdete například v Galerii Středočeského kraje nebo v Muzeu moderního umění v Paříži. Česká republika se může, kromě piva a hokeje, blýsknout v zahraničí třeba i skvělým designem. Věříme, že poctivou prací a skvělými nápady dokážeme vybudovat uznávanou firmu se zvučným jménem i za hranicemi ČR.

 

Co děláme?

Navrhujeme a vyrábíme kvalitní doplňky do kuchyně a ke stolování. Touto cestou hodláme směřovat i nadále a každým rokem představujeme několik novinek.  

Zakládáme si na perfektním řemeslném zpracování do těch nejmenších detailů a poctivé ruční práci. Vše dřevěné vyrábíme v naší dílně na Hukvaldech v podhůří Beskyd, která navazuje již po čtvrtou generaci na truhlářskou tradici rodiny Čajánků. 

Velký důraz klademe také na udržitelnost a šetrnost našeho podnikání k přírodě. Našim oblíbeným materiálem je dubové dřevo, které využíváme výhradně z českých zdrojů. Proč taky vozit dřevo přes půl světa, když máme to nejlepší hned pod nosem? Porcelán nám poskytuje značka Tablo, která vyrábí v ČR, dvoustěnné sklo pak pochází od rakouské značky Bloomix. 

Cena

5903900
15903900
Magnetický držák nožů Wall Rack Large
2 900 Kč / ks
 
Na externím skladu
Magnetický držák nožů Wall Rack Medium
2 200 Kč / ks
 
Na externím skladu
Cube - Stojánek na vajíčko
590 Kč / ks
 
Na externím skladu
Kávový servis Circle Espresso
1 100 Kč / ks
 
Skladem (1 ks)
Kuchyňské prkno Stand By Bread board s nožem
Oboustranné kuchyňské prkénko s magnetickým čelem na nůž. Skvěle se hodí jak na stylové servírování tak na krájení. Prkno se dá postavit na bok, nezabírá v kuchyni příliš místa a přitom je vždy okamžitě po ruce připraveno k použití. Je dostupné ve třech variantách menší medium, větší large a největší s drážkovanou stranou na krájení pečiva. Prkno je k dispozici včetně kvalitního nože BergHOFF ron s kovanou čepelí (vyberte variantu) nebo samostatně.
3 600 Kč / ks
 
Na externím skladu
Kuchyňské prkno Stand By Bread board
2 800 Kč / ks
 
Na externím skladu
Cube Lungo Blue
1 300 Kč / ks
 
Na externím skladu
Kuchyňské prkénko Chef's Board Medium
2 000 Kč / ks
 
Na externím skladu
Rectangle Porcelain White
1 800 Kč / ks
 
Na externím skladu
Cube Espresso White
1 100 Kč / ks
 
Na externím skladu
Svatební set Rendezvous Set
3 000 Kč / ks
 
Na externím skladu
Karafa Ondine Pure Mini
1 330 Kč / ks
 
Na externím skladu
Circle Porcelain - Lungo set
1 200 Kč / ks
 
Na externím skladu
Oval - Lungo set
1 350 Kč / ks
 
Na externím skladu
Kuchyňské prkénko Chef's Board Large
2 400 Kč / ks
 
Na externím skladu
Octoolejka
1 890 Kč / ks
 
Na externím skladu
H2O - Láhev na vodu
3 900 Kč / ks
 
Na externím skladu
Servis na kávu Circle Cappuccino conic
1 200 Kč / ks
 
Na externím skladu
Nahoru
Další produkty
30 položek celkem

Stránka 1 z 2 - 30 položek celkem